Udekoruj swój dom
Zegar ścienny Flow oraz lampa sufitowa Lampadina 7
Wprowadził: Kare Design
Treści źródłowe: Kare Design

W jaki sposób zaaranżować niewielką alkowę?

Alkowa jest to miejsce szczególnie ważne na mapie naszego domu. pomieszczenie łączące się z wypoczynkiem musi przede wszystkim umożliwiać nam zdrowy sen.


W jaki sposób zaaranżować niewielką alkowę?

Aby sypialnia spełniała swoją funkcję musi być należycie umeblowana.
trasy
Wprowadził: Mielno Holding Firmus Group
Treści źródłowe: Mielno Holding Firmus Group

Wszechstronne możliwości zastosowania szkła

Szkło to tworzywo znane ludzkości od setek lat - ma je w domu każdy, z sukcesem jest wykorzystywane przy produkowaniu przedmiotów codziennego użytku. Dzisiaj szkło tworzymy w rozmaitych typach, poprzez co nie tylko jest trwalsze, ale również znajduje nowe zastosowania.
ozdobna balustrada
Wprowadził: Alf Melin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

rodzaje i używanie kotwy chemicznej

Kotwa chemiczna to określenie składników montażowych, prętów gwintowanych, prętów zbrojeniowych i różnych zamocowań, zakotwionych w podłożu na zasadzie wklejania masą na bazie żywic. W większości wypadków zastygnięta żywica jest twardsza i mocniejsza od gruntu, a ze względu na adhezyjny zakres zamocowania, w odróżnieniu od tradycyjnych kotew mechanicznych, nie wprowadza do podkładu żadnych naprężeń.
loft
Wprowadził: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.
Treści źródłowe: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.

Meble loftowe skupiają spojrzenia

Poszukując dla siebie najlepszych mebli, musimy zaznaczyć, że proponowane okazują się być one z różnorakiego materiału, a co się z tym łączy, z pewnością je do siebie wybierzemy.
świece
Wprowadził: Zapachdomu.pl
Treści źródłowe: Zapachdomu.pl

Znakomicie przygotowane zestawy akcesoriów

Firmy dające do dyspozycji teraz niezwykle klimatyczne dodatki domowe cieszą się dużym powodzeniem wśród konsumentów. Wśród oferowanych aktualnie rozwiązań można wskazać sporo propozycji wprost przygotowanych dla nas.
Salon
Wprowadził: Dulux®
Treści źródłowe: Dulux®

Aranżujesz pokój dzienny? Postaw na komfortowe dodatki

Gdy zakupujemy swe pierwsze mieszkanie, jest to jeden z najciekawszych momentów w naszym życiu. Można urządzić je sobie wedle własnego gustu, Zamieścić w nim wszystko to, co od dawna chcieliśmy mieć we własnym mieszkaniu.
Tapeta z kwiatkami
Wprowadził: Fixar
Treści źródłowe: fixar.de

W jaki sposób można dziś dobrze wykorzystać fototapety w prywatnych mieszkaniach?

Urządzanie mieszkania albo domu wymaga od właścicieli znajomości najnowszych trendów. Na szczęście, obecnie nie powinno to generować w zasadzie żadnych problemów, jako że większość osób ma dostęp do Internetu, gdzie można znaleźć sporo pomocnych wskazówek i inspiracji.
szary pokój
Wprowadził: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Trendy szarości w domowych wnętrzach.Trendy kolorystyczne w aranżacji wnętrz na ten rok.

Na gniazdko patrzymy z sentymentem, jednakże czasem niezbędna jest choć nieduża odmiana wystroju, dzięki której zyska on znowu świeży powiew. Z biegiem czasu przecież preferencje lokatorów się zmieniają i to, co pociągało wzrok jeszcze rok temu, może utracić uprzedni urok.
Świat jak też nasze otoczenie zmieniają się w obłędnym tempie. To dlatego odcienie w naszych gniazdkach stanowią specyficzną formę zapisu obecnych czasów – rzeczywistości, nastrojów albo upodobań. Podpowiadamy, jakie połączenia kolorystyczne będą na topie w 2016 roku.
mieszkanie - portret
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Innowacyjne sposoby wykańczania ścian

Aktualnie możliwości dekorowania ścian jest naprawdę wiele. Do tradycyjnych naklejek i fototapet dołączyły ostatnio tapicerowane panele ścienne.
bukiet ślubny

Przygotowania do wesela czyli o czym trzeba pomyśleć, żeby dzień ten był naprawdę niezapomniany i wyjątkowy.

Długie miesiące przygotowań i wyborów, tysiące złotych przeznaczone na suknię, lokal, orkiestrę i wiele innych rzeczy - a to wszystko po to, aby ten jeden jedyny dzień w życiu wypadł jak najlepiej. Oczywiście będzie tu mowa o weselu, bo to właśnie na ten dzień zdecydowana większość młodych par tak dużo robi przygotowań i przeznacza całkiem spore czasami pieniądze. A przygotowań do ślubu jest rzeczywiście sporo, co każda młoda para, która to już przeszła, będzie mogła potwierdzić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.