Udekoruj swój dom
salon
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Poszukujesz ciekawych inspiracji designerskich do swojego salonu? Postaw na fototapety, znów stają się popularne!

Salon bywa jednym z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Czasem nosi miano pokoju gościnnego, a czasami dziennego, ale za każdym razem pełni tę samą rolę: jest areną najważniejszych zdarzeń w domu oraz służy do podejmowania gości. Właśnie z tego powodu musi być szczególnie reprezentacyjny i elegancki. Jego aranżacji warto poświęcić nieco więcej zainteresowania.
żaluzje i rolety
Treści źródłowe: http://pixabay.com/

Rolety w oknach – co proponują producenci?

Chcąc ochronić wnętrze posiadanego mieszkania przed wzrokiem natarczywych sąsiadów lub przechodniów, wieszamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje lub rolety. Obecnie w sklepach pojawiły się fotorolety. To świetne alternatywa dla klasycznych żaluzji i rolet. Doskonałą ozdobą każdego wnętrza mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są innowacyjnym rodzajem rolet , które zrobione są z materiału. Obraz, który może zostać nadrukowany na rolecie zasłoni raczej nieciekawy widok za naszym oknem, ale też osłoni wnętrze przed wścibskim wzrokiem przechodniów czy sąsiadów.
fototapety
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Najważniejsze odmiany tak popularnych w ostatnim czasie fototapet, na jakich podkładach najlepiej jest je zamawiać

Tapety od bardzo dawna były chętnie używane w wykończeniu wnętrz wielu domów i mieszkań. W porównaniu z malowanymi ścianami mają sporo plusów, jednak wadą ich była niezbyt duża ilość wzorów. Lecz bardzo zmieniło się to wraz z rozpowszechnieniem jakiś czas temu fototapet, które szturmem wdarły się do nowoczesnego wzornictwa i wszystko wskazuje na to, że pozostaną tak na dłużej. Fototapety wykonywane są w zasadzie tak samo, jak klasyczne tapety, przy użyciu analogicznych rodzajów podkładów, także sposób ich przyklejania jest niezwykle podobny.
portret kobiety
Wprowadził: Ray Bilcliff
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wydruk obrazów na płótnie – z jakiego względu tak dużo osób decyduje się dziś na skorzystanie z takiej usługi?

Jeszcze do niedawna malowanie obrazów trwało naprawdę dosyć długo. Malarz musiał prawidłowo przystosować płótno i wiernie odwzorować najmniejsze szczegóły rzeczywiści. Naturalnie, w przypadku największych dzieł sztuki konieczne było również natchnienie. Nie można się dziwić, że obrazy, ze względu na swoją pracochłonność, były też drogie. Obecnie, w dobie zdjęć niewiele osób decyduje się na namalowanie tradycyjnego obrazu, skoro w kilka chwil mogą sfotografować siebie oraz swoich bliskich, a następnie wydrukować zdjęcie.
naklejki na ścianie
Wprowadził: Kids Town
Treści źródłowe: www.kidstown.pl

Jednym z wariantów na zaaranżowanie pokoju dla dziecka jest wykorzystanie rozwiązania, jakim są naklejki dla dzieci

Urządzenie pokoju dziecięcego to nie lada sztuka, jako że dzieci szybko się nudzą i potrzebują częstych zmian oraz poznawania nowych rzeczy. Dlatego urządzając pokój dziecięcy warto dokładnie zastanowić się nad aranżacją i wybrać takie rozwiązania, które pomogą bez dużego wysiłku i i za niewielkie pieniądze zmienić aranżację. Jednym z wariantów jest wykorzystanie rozwiązania, jakim są naklejki dla dzieci.
mieszkanie, dom, roślinność
Wprowadził: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Materiały prasowe

Wiosenna metamorfoza mieszkania?Na wiosnę każde lokum może przejść metamorfozę

Powoli, dość powoli, ale jednak – zbliża się wiosna! Oprócz tego, wystartuje moment na zmiany i niejedna osoba pomarzy coś zmienić w swoim mieszkaniu! Opiszę Wam teraz, jak prezentuje się najciekawsza metamorfoza mieszkania, którą testowałam.
Biokominek Brasa
Wprowadził: Brasa
Treści źródłowe: Brasa

Czy warto obecnie kupić kominek wykorzystujący biopaliwa?

Kupno kominka jest marzeniem wielu klientów. Nie może to dziwić, bo faktycznie kominek w domu nadaje niepowtarzalny nastrój pomieszczeniu. Ciepło z niego płynące może ogrzać w zimne dni. Nie każdy jednak może sobie na niego zgodzić się. Obywatele mieszkający w bloku nie mogą przecież zamontować komina i przechowywać drewna w bloku. Co mają uczynić, jeżeli nad wyraz chcą mieć w swoim domu kominek? Rozwiązaniem może być kupno kominka na biopaliwo.
Fototapety z miastem
Wprowadził: http://art.widi.pl
Treści źródłowe: http://art.widi.pl

Dzisiejsze fototapety są ciekawe i różnokolorowe – sprawdź, gdzie można je wykorzystać

Aranżowanie przestrzeni jednym osobom kojarzy się z nudną pracą, innym z pracą skomplikowaną, a jeszcze innym przynosi wiele radości. Aranżowanie wnętrz może bowiem być doskonałą zabawą jeśli tylko chociaż trochę rozeznamy się w możliwościach aranżacyjnych jakie gwarantuje nam aktualnie rynek.
fototapety do kuchni
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Efektowna ozdoba twojej kuchni w postaci wodoodpornej fototapety na ścianę

Fototapety najczęściej kojarzą nam się z jednakowymi obrazkami w wielu mieszkaniach, które można było spotkać kilka lat temu. Obecnie jest to niezwykle modne i nowoczesne rozwiązanie na udekorowanie wnętrz. Można urządzić w ten sposób wszystkie pokoje, też kuchnię.
sypialnia
Wprowadził: Iqbal Osman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wyjątkowość fototapet spełniających marzenia – rewelacyjna jakość

Wystrój każdego pokoju zależy w gruncie rzeczy od stylizacji, jaką przyjęto w całym domu czy mieszkaniu. Na rynku jest do pełnej dyspozycji szeroka baza wyboru inspirujących dodatków, jakie właściwie bez wysiłku pozwolą nam na odświeżenie wystroju. Na co przede wszystkim stawiają obecnie wymagający klienci, pragnący niezwłocznie i nieinwazyjnie zmienić coś w swoim wnętrzu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.