Udekoruj swój dom
lustro

Szkło i lustrzane powierzchnie skutecznie powiększą optycznie nasze wnętrze oraz moga nadać mu niezwykle elegancki a także nowoczesny wygląd

Szkło jest niezwykle eleganckim materiałem, który z powodzeniem można wykorzystać w swoim mieszkaniu. W dodatku bardzo szybko można je wyczyścić wykorzystując popularne środki. Jeżeli chcemy mieć nowoczesne pomieszcznenie, warto zdecydować się na szklane elementy.Razem z postępem techniki tworzone są coraz nowsze odmiany szkła, które mogą zachwycić klientów swoją wytrzymałością. W obecnych czasach możemy zdecydować się zarówno na meble z elementami ze szkła na przykład stoliki albo szafki jak i możemy ozdobić nasz dom przykładowo przeszklonymi drzwiami.
fototapeta
Wprowadził: art.widi.pl
Treści źródłowe: http://art.widi.pl

Fototapety w aranżacji wnętrz – powracający trend Poznaj najnowsze propozycje aranżacji oraz dekoracji wnętrza każdego domu

Jeszcze parę lat temu osoby, które posiadały we wnętrzu fototapety prędko je zdzierali, bowiem kojarzyły się ze złym gustem i stały się najzwyczajniej w świecie niemodne. Dzisiaj moda na nie powraca, jednakże nie są one już podobne do tych dekoracji sprzed lat. Są znacznie bardziej gustowne, pasujące do aranżacji tak tradycyjnych jak i współczesnych. Ponadto dzisiejsze fototapety charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia oraz dużą funkcjonalnością.
wnętrza
Wprowadził: Stolbud Włoszczowa
Treści źródłowe: Stolbud Włoszczowa

Kupienie i urządzenie mieszkania – czy można to dzisiaj zrobić naprawdę taniej?

Normalny Kowalski, jeśli planuje kupić mieszkanie, musi zazwyczaj decydować się na wzięcie kredytu bankowego. To już samo w sobie jest dla niego wyzwaniem finansowym. Następny krok stanowi potrzeba urządzenia mieszkania i kupienia wszystkich koniecznych sprzętów bądź mebli. Nie można się wobec tego dziwić, że kategoryczna większość osób pragnie zaoszczędzić na zakupie oraz urządzaniu mieszkania naprawdę jak najwyższą kwotę. Czy to jest możliwe?
szkło
Wprowadził: Julian Boed
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szkło dekoracyjne stanie się ozdobą niejednego pokoju. Możesz z niego wyczarować naprawdę wszystko!

Każdy człowiek przynajmniej raz w swoim życiu wykonuje renowacje własnego mieszkania. Nagminnie się zdarza, iż ludzie odświeżają własne wnętrze nawet co kilka lat. Nie powinniśmy do tego dopuścić i już dzisiaj musimy się rozejrzeć za najbardziej wytrzymałymi artykułami budowlanymi.
uliczka
Treści źródłowe: foter.com

W jaki sposób estetycznie urządzić nasz pokój gościnny?

Przebywanie w pomieszczeniach, które są atrakcyjnie zorganizowane jest przez nas niezmiernie pożądane. Dobrze rozplanowane przestrzenie wpływają bowiem w sporym stopniu na nasze doznanie komfortu. W związku z takim stanem spraw, również i w naszych mieszkaniach pragniemy zagwarantować sobie duże walory wizualne. Niemniej jednak zrealizowanie tego zadania w praktyce nie jest łatwe. Ilość detalów dekoracyjnych proponowana dzisiaj w sklepach z zaopatrzeniem domowym jest duża, wobec tego ich właściwy wybór może nam wywołać pewne problemy.
kuchnia
Wprowadził: Brent Eckley
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Marzysz o nietuzinkowej kuchni, spójrz, co możesz zmienić, by radować się jej wyglądem

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Przebywa się tam mnóstwo czasu – kucharzy, je posiłki, przesiaduje przy kawce z koleżanką. Co zrobić, kiedy człowiekowi znudzi się jej wystrój? Remont – tak można byłoby powiedzieć najprościej. Częstokroć jednak powiązane jest to z dużymi wydatkami, ogromną ilością pracy i czasochłonnym zrywaniem obecnych kafelek. Jest jednak inne, zdecydowanie prostsze rozwiązanie – fototapety do kuchni.
wnętrze pokoju
Treści źródłowe: flickr.com

Współczesne aranżowanie wnętrz – dostępność różnego typu tynków oraz farb, spełniających oczekiwania wyjątkowo wymagających klientów

Nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, że „cztery ściany” są dla człowieka jedną z najistotniejszych kwestii w życiu. Nie dziwi to, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że spędzamy w domuogromną większość czasu, zwłaszcza tego wolnego.
dekoracje
Wprowadził: IKEA
Treści źródłowe: IKEA

Wazony dekoracyjne upiększą każde pomieszczenie

Uwielbiamy przebywać we wspaniałych wnętrzach, które urządzone będą stylowo i w dobrym guście, a każdy materiał posiada w nich własne właściwe miejsce. Kiedy chcemy coś przemienić, lecz równocześnie nie chcemy wydawać na to wielkich funduszy, to należy spojrzeć na wazony dekoracyjne.
fototapeta
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Interesujące sposoby na nowoczesne aranżacje dużej ilości pokoi z użyciem fototapet

Aranżacje pomieszczeń okazują się obecnie rozmaite. Ludzie prześcigają się wwielorakich oryginalnych pomysłach. Najczęściej stawia się na różne egzotyczne meble lub także na designerskie akcesoria. Gadżety i meble zdecydowanie są dziś bardzo istotne, lecz nie wystarczą nieraz żeby zapewnić pomieszczeniu wyjątkowy nastrój. Poza nimi należy zainteresować się fototapetami.
Aranżacja hotelu
Wprowadził: Schezar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dobieramy meble do hotelu

Aczkolwiek pierwsze wrażenie powstaje już w chwili, kiedy goście przekroczą próg hotelu, jednak o ich ostatecznej opinii w dużej mierze przesądza standard pokoi. Są one swoistą wizytówkę obiektu. Punktem wyjściowym koncepcji aranżacji powinno być wyznaczanie, na jakiej grupie docelowej koncentruje się konkretny obiekt - gotowe realizacje. Hotel biznesowy będzie różnić się od hostelu rodzinnego, podobnie jak obiekt nastawiony na starszych turystów z zagranicy od hotelu określonego dla młodych osób. Przekłada się to m.in. na typ ekwipunku jak też styl aranżacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.