Udekoruj swój dom
łazienka
Wprowadził: Provex
Treści źródłowe: Coram Poland

MONTUJEMY FUNKCJONALNĄ ŁAZIENKĘ WE WROCŁAWIU

Obecnie, gdy brakuje nam czasu na wszystko raz na jakiś czas używamy wanny, o wiele częściej wskakujemy pada na prysznic, bo jest prościej i oszczędzamy czas. Dlatego tak istotny jest dobór właściwej kabiny prysznicowej do naszej łazienki. W sklepach mamy wiele kabin, są kwadratowe, półokrągłe, przeszklone i z drzwiami z plastiku, wszystko zależy od naszego gustu. Kabiny prysznicowe to produkt, który jest kupowany niezmiernie często. Ostatnio ludzie, kiedy robią remont łazienki decydują się na kabinę prysznicową niż na typową wannę.
lampy
Wprowadził: Technolux
Treści źródłowe: Technolux

Oświetlenie w wystroju mieszkania

Wybór żyrandoli jest niezmiernie istotną kwestią, albowiem to właśnie one tworzą ostateczny klimat. Dziś zawiesza się je już nie tylko w bawialniach, ale też w sypialniach, przedpokojach, czy kuchniach, zazwyczaj w centrum sufitu. Skonstruowane mogą one być z kryształków, ze szkła, z porcelany, z paciorków, z witek wikliny.
Jak urządzić romantyczne wnętrze?
Wprowadził: Empik
Treści źródłowe: Empik

Wiele ludzi chce posiadać je u siebie!

Co mają w sobie stare przedmioty że tak bardzo je cenimy? Staranność wykonania? Dbałość o detale czy po prostu ducha historii? Myślę iż to wszystko razem wzięte czyni je pożądanymi. Mimo iż nie każdego stać na wyposażenie całego gniazdka czy nawet tylko jednego z pokoi w antyki, to miło jest mieć chociaż mały drobiażdżek naznaczony starością, noszący oznaki użytkowania przez poprzednie stulecia.
Fototapety, przykładowe grafiki na fototapetę
Wprowadził: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Co powiesić na ścianie?

Serwis Newmedia-art.pl to wielka galeria sztuki cyfrowej działająca na polskim rynku od ponad 2 lat. Jest to jeden z przodujących sklepów internetowych w swojej branży sprzedających własne produkty.
Co to jest właściwie sztuka cyfrowa? Dyrektor kierujący galerią - Małgorzata Furtak definiuje ją jako wszelkiego rodzaju obrazy projektowane przy pomocy komputera, przetwarzane przy jego pomocy i następnie przedstawianej w formie cyfrowej – czyli na ekranach komputerów lub drukowane w różnorodnych formatach.
łóżka
Wprowadził: Black Red White SA

Ociepl swoje domowe ognisko niesamowitą głębią pięknych obrazów!

Tendencje urządzenia wnętrz ulegają zmianie sezonowo, jak w modzie odzieżowej. Poszczególne elementy dekoracyjne, oferowane są nie tylko w przystępnych cenach, ale i w szerokiej ofercie wzorów i kolorów. Osoby ceniące sobie pełną serię dodatków sugerowanych obecnym trendem, mogą dobrać od stroików na stół po fototapety na ścianę w rożnych sklepach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.