Ranking solidnych fachowców
Gazówka
Wprowadził: Mastercook

Rachunek za gaz ziemny - za co tak w istocie płacimy?

Największym dostawcą gazu ziemnego w Polsce jest PGNiG, to znaczy Polskie Górnictwo Naftowe oraz Gazownictwo. Z gazu ziemnego korzysta obecnie kilkanaście milionów jednostek na terenie Polski. Gazu wykorzystujemy do gotowania, podgrzewania wody, niektórzy mają także ogrzewanie na gaz, skrótowo mówiąc, gaz jest nam potrzebny do życia i w naszych domach korzystamy z niego wszelkiego dnia. Gaz ziemny jest szacowany za metr sześcienny, chociaż ceny gazu mogą się różnić w zależności od regionu czy też grupy taryfowej.
pompa ciepła
Wprowadził: Junkers
Treści źródłowe: Junkers

Bardzo dobry oraz ekologiczny sposób ogrzewania budynku dla tych, którzy nie mogą stosować gazu bądź węgla

Jednym ze sposobów na ogrzewanie budynków mieszkalnych są pompy ciepła. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie i ma mnóstwo zalet, jednak związane jest ze stosunkowo wysokimi wydatkami w porównaniu do pozostałych form ogrzewania.
elektryka
Wprowadził: Kullez
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Należy mieć program do projektowania instalacji elektrycznych

Bez elektryczności nie jesteśmy w stanie się obejść
Sporo urządzeń z których wykorzystujemy pracuje na prąd, dlatego gdy go zabraknie, często nie umiemy sobie radzić z wypełnieniem podstawowych zadań, a do tego jeszcze czujemy się zgubieni oraz rozdrażnieni. Z tego powodu właśnie trzeba mieć świadomość, że wszelkie nasze instalacje elektryczne okazują się być odpowiednio położone, że nie będzie przychodziło do spięć, a również trzeba wiedzieć, w którym miejscu się one znajdują, tak aby w razie jakiegoś remontu nie bać się o ich przecięcie oraz odcięcie źródła prądu. To również spowoduje, że do kładzenia takich instalacji musimy najmować prawdziwego fachowca, który posiada tu duże doświadczenie i który zaznaczy, w jaki sposób to wszystko ułożyć, tak abyśmy okazali się zadowoleni z jego pracy oraz żebyśmy w każdym miejscu posiadali podłączony prąd.
klimatyzacja
Wprowadził: Aigars Mahinovs
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Klimatyzacja pokojowa - wady i zalety, które posiada

Słońce oddziałuje wartościowo na nasze nastawienie do życia oraz wydzielane endorfiny. Razem z przyjściem pierwszych, letnich dni niezwłocznie można dostrzec na ulicach większych miast uśmiechniętych ludzi, jacy posiadają dużo werwy i siły. Niestety utrzymujące się przez paręnaście dni żary potrafią niekorzystanie wpłynąć na nasze samopoczucie.
klimatyzator
Wprowadził: Mike Prosser
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Klimatyzacja Fujitsu, klimatyzatory – sprzęty usprawniające funkcjonowanie jednostek w upalne dni

Sporo jednostek lubi cieplejsze dni. Jest to okres, gdy obywatel posiada więcej energii oraz lepsze samopoczucie, co wiąże się z pojawianiem się słońca. Jednakże niewiele ludzi lubi, kiedy ciepłe dni zamieniają się w gorące. Nie można się wtedy na niczym skupić i wiele rzeczy człowieka zaczyna denerwować zwłaszcza te gorączki. Każdej zimy sporo ludzi narzeka na zbytnio niskie temperatury i z zniecierpliwieniem wygląda lata. Kiedy już pokaże się gorące lato zaczynają narzekać na upały, gdyż ciężko jest je znieść i przy tym normalnie funkcjonować oraz pracować.
osiedle
Wprowadził: Dolcan Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Dolcan Sp. z o.o.

Jakie instalacje są potrzebne w nowych budynkach?

Gdy budujemy nowy dom musimy pamiętać o tym, że ten dom będzie zupełnie inny aniżeli ten, który postawili nasi dziadkowie. Świat niesamowicie się zmienił. Zmieniło się też wiele pod względem budownictwa, dzisiejsze prace budowlane odbywają się szybciej i instaluje się mnóstwo ułatwiających życie rozwiązań. Do takich instalacji zalicza się odkurzacz centralny. Najlepiej brać taką opcję pod uwagę na samym początku, kiedy stawia się budynek.
klimatyzacja w budynku
Wprowadził: Pavel P.
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sposoby na upał są mniej lub bardziej skuteczne

W upalne dnie nie ma niczego milszego niż chłodne wnętrze ze świeżym powietrzem. Można to osiągnąć za pomocą klimatyzacji, której pozytywy dawno już zostały docenione. Podpowiadamy, jak dobrze dopasować oraz jaki kupić klimatyzator przenośny, żeby sprawdził się w każdym domu oraz mieszkaniu.
uszczelnianie
Wprowadził: Tytan Professional
Treści źródłowe: Tytan Professional

Uszczelnienia kluczem do trwałości sprzętu i instalacji. Co wybrać, czego używać?

Niemal każdego lata uderzają nas przydomowe zmiany. Co raz próbujemy, by zrobić nowocześnie, z pomysłem i zachwycająco. By przechodząc alejką każdy sąsiad otworzył usta ze zdziwienia i wyrzucił stłumiony jęk zazdrości. Jednak by był on w stanie dojrzeć zjawiskowość konstrukcji, najpierw to my musimy mieć na względzie każdy detal – także ten ukryty.
klimatyzator
Wprowadził: Mike Prosser
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Miły chłodzik w domu, gdy na zewnątrz skwar? Taki komfort zapewnia klimatyzacja. Czy opłaca się mieć taką w swoim mieszkaniu?

Jaki będzie dobry klimatyzator w bloku? Jaka klimatyzacja rzeczywiście okaże się dobra? Zabierając się do wyboru klimatyzatora, musimy przede wszystkim określić, jakich rzeczy oczekujemy od urządzenia i jak wiele jesteśmy w stanie za nie zapłacić. Najbardziej popularne są klimatyzatory w typie split, czy rzeczywiście są dobre? Jakie mamy rodzaje? Jaki klimatyzator do mieszkania zakupić?
inteligentne mieszkanie
Wprowadził: Inplus PR
Treści źródłowe: Inplus PR

Inteligentne mieszkania - najlepszy sposób na zagwarantowanie sobie wygodny oraz bezpieczeństwa

Wraz z rozwojem technologii nasze życie staje się coraz bardziej komfortowe. Doskonałym przykładem są inteligentne instalacje elektryczne, które ułatwiają wszelkie codzienne czynności. Łatwy w obsłudze system umożliwia sprawne wydawanie poleceń, dzięki którym jesteśmy w stanie w mgnieniu oka zasłonić żaluzje, albo zarządzać oświetleniem. Za pomocą inteligentnego systemu możemy z łatwością kontrolować procesy, jakie zachodzą w naszych wnętrzach.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.