Pomysły na aranżacje
dozownik do mydła w toalecie publicznej
Wprowadził: Eric Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakiego względu dobrze jest wybrać podajnik mydła do rąk w płynie?

Mycie rąk jest bardzo istotnym elementem zwykłej higieny. Powinno stać się naszą rutyną, którą najlepiej jest wpoić już najmłodszym dzieciom. Możemy dzięki temu uchronić się przed wieloma groźnymi chorobami, zatruciami pokarmowymi i przeziębieniami.
Sprzątanie mieszkania i domu
Wprowadził: International Labour Organization
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym się różnią porządki domowe od sprzątania profesjonalnego?

Każdy czasem dokładnie czyści swe cztery kąty. Sprzątanie mieszkania jest stosunkowo prostym zadaniem, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy w handlu dostępne są różnorakie środki przydatne do czyszczenia. Mają one różną formę od pianek po proszki oraz emulsje.
Sprzątanie kuchni
Wprowadził: Sidolux Crystal
Treści źródłowe: Sidolux Crystal

Jak zachować porządek w domu babcinymi metodami?

Obecnie w sklepach można nabyć ogromnie dużo środków ułatwiających życie współczesnym kobietom. Są to m.in.: preparaty do dywanów i tapicerki, preparaty do mebli i podłóg, preparaty do prania i płukania a nawet preparaty do prasowania. Dla nas dzisiaj jest oczywiste iż mamy do dyspozycji wszystkie te współczesne środki. A jak w odległych czasach radziły sobie ze sprzątaniem nasze babunie? Radziły sobie doskonale!
sprzątanie
Treści źródłowe: sxc.hu

Wielkanocno – wiosenne sprzątanie

W naszym mieszkaniu już na początku Wielkiego Tygodnia zaczynamy wielki szał wielkanocno – wiosennego sprzątania. Wpierw mama rusza na spore zakupy do hurtowni z artykułami gospodarstwa domowego.
gustowny dodatek do domu
Wprowadził: Pic Basement
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Markowe dodatki sprawią, że mieszkanie nabierze kolorytu

Każdy kto robi remont domu, dba w pierwszym rzędzie o wygląd ścian czy dobór mebli. Niewątpliwie jest to mocno istotne, by dopasować właściwie meble do kolorystyki ścian. I żeby same meble były reprezentatywne. Dzięki temu polepszy się samopoczucie lokatorów oraz nie będzie krępacji zaprosić gości do domu. Ale zadbanie o ściany i o meble to nie wszystko. Jeśli myśli się poważnie o zwiększeniu estetyki domu, to należy dodatkowo zadbać jeszcze o inne sprawy. Porządnym sposobem na to jest zadbanie o designerskie dodatki, które potrafią dokonać wielkiej przemiany.
pokój dziecięcy
Wprowadził: MUUNTO
Treści źródłowe: MUUNTO

Jak stworzyć wymarzony pokój dla naszej pociechy?

Nasze latorośle rozwijają się i uczą w trakcie codziennych zabaw. Z tego powodu dziecięcy pokój musi być w taki sposób urządzony, by pobudzał wyobraźnię dzieci i pomagał im odkrywać świat. Ponieważ gdzie zrobią to lepiej jak nie we własnym domu?
Kuchnia
Wprowadził: RBerteig
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wyśnione meble kuchenne

Przyjęło się mówić, że kuchnia to serce domu. Rzeczywiście, w tym pomieszczeniu na ogół skupia się pozytywna energia, życzliwość, woń aromatów i miła atmosfera.
naczynia w zmywarce
Wprowadził: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rewelacyjna jakość rekomendowanych obecnie możliwości

Aktualnie na rynku znaleźć można szeroką oraz niesamowicie dostosowaną ofertę naszych specjalistów. Nieprzerwanie szukają oni doskonałych rozwiązań, które entuzjastycznie wprowadzają do swych propozycji. Propozycje obejmujące rozwiązania takie jak między innymi ociekarki, wybierane są ochoczo nie jedynie przez fachowców. Duże zaangażowanie naszych ekspertów w tworzenie kolejnych zestawień widać gołym okiem. Wśród asortymentu znajduje się jedynie sprzęt sprawdzony oraz dostępny w rewelacyjnej jakości.
okna
Wprowadził: OKNOPLAST-Kraków

Zimowe dni - właściwym okresem na projektowanie remontu.

Rozpoczyna się czas zimowy, dopełnia się więc powoli okres najbardziej odpowiedni na prowadzenie prac budowlanych. Aura za chwilę uniemożliwi roboty brygad budowlanych. Nie znaczy to jednakże, że możemy odpocząć. Będzie to bowiem dobry czas na zaplanowanie inwestycji przyszłorocznych.
Zlew kuchenny
Wprowadził: Chalon Handmade
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę przy wyborze do kuchni szafek pod zlew i szafek wiszących?

Zawsze remont jest dobrą okazją do uczynienia rewolucji w mieszkaniu. Wymiana starych mebli i nabycie nieużywanych sprawi, że nasze mieszkanie nabierze świeżości i kolorytu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.