Pomysły na aranżacje
Aranżacja hotelu
Wprowadził: Schezar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dobieramy meble do hotelu

Aczkolwiek pierwsze wrażenie rodzi się już w chwili, kiedy goście przekroczą próg hotelu, to o ich definitywnej opinii w dużej mierze decyduje standard pokoi. Są one specyficzną wizytówkę obiektu. Punktem wyjściowym idei wystroju powinno być wyznaczanie, na jakiej grupie docelowej skupia się dany hotel - więcej. Hotel biznesowy będzie różnił się od hostelu rodzinnego, tak samo jak hotel nastawiony na starszych podróżników z zagranicy od hotelu przeznaczonego dla młodych osób. Przekłada się to między innymi na rodzaj ekwipunku oraz styl aranżacji.
kuchnia
Wprowadził: Brett Gaylor
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdy posiadamy dobry pomysł na kuchnię to należałoby go błyskawicznie zrealizować

Niewątpliwie posiadanie własnego mieszkania jest jedną z najfajniejszych spraw, jakiej człowiek może doznać w czasie swojego egzystowania. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić, dlatego że własny dom to rewelacyjna sprawa jednakże jego kupno nie należy do najtańszych, przez co niewiele osób może sobie na to przyzwolić.
Pojemnik na kosmetyki
Wprowadził: Porto Bay Hotels & Resorts
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżowanie łazienki - jednego z najbardziej kłopotliwych pomieszczeń w mieszkaniu

Łazienka jest kategorycznie jednym z najbardziej kłopotliwych pomieszczeń, których wyposażenie może nastręczyć naprawdę dosyć dużo trudności. Dlaczego? Z reguły przez wzgląd na fakt, że w polskich mieszkaniach łazienki zazwyczaj są niewielkie.
jacuzzi
Wprowadził: Karen Highland
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zalety używania jacuzzi

Jeszcze parę lat temu korzystanie z hydromasaży jawiło się wszystkim jako coś luksusowego, na co pozwolić mogą sobie tylko wybrani. Obecnie wannę z hydromasażem może mieć prawie każdy z nas. I całe szczęście – ponieważ działanie wody pod ciśnieniem ma pozytywny wpływ dla naszego zdrowia i wyglądu.
beton we wnętrzu
Wprowadził: Runtal
Treści źródłowe: Runtal

Gdy chcesz mieć u siebie industrialny klimat

Mury z betonu? Tak! Ten trend częściej spotykamy w Polsce. Najciekawiej komponuje się ze stylem skandynawskim – dużymi, otwartymi i jasnymi przestrzeniami. Szukacie pomysłu na aranżacje ze ścianami z betonu? Zapraszamy do lektury!
drzwi z drewna
Wprowadził: Tikkurila
Treści źródłowe: Tikkurila

Jakie są rodzaje drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych montowanych w naszych domach i mieszkaniach.

Drzwi są istotnym elementem wyposażenia domów oraz mieszkań, pełnią one nie tylko funkcję użytkową, ale także dekoracyjną. Generalnie drzwi można podzielić na dwa główne rodzaje, czyli drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.
Drzwi
Wprowadził: Classen
Treści źródłowe: Classen

Dobór drzwi do mieszkania urządzonego nowocześnie.

Każde mieszkanie urządzone w stylu nowoczesnym powinno być zaaranżowane w taki sposób, aby wszystko było do siebie dostosowane. Jest to znaczące w chwili obecnej dla dużej liczby ludzi i rzeczywiście można dostrzec, że o ile jakiś czas temu nie było to tak znaczące to w dniu dzisiejszym wszyscy przykładają do tego więcej uwagi.
Akcesoria do kuchni
Wprowadził: home&you
Treści źródłowe: home&you

Akcesoria do kuchni mogą ułatwiać życie

Ważne okazują się być też akcesoria
Aranżując kuchnię, niesamowicie często skupiamy się na tych znaczniejszych {urządzeniach}, które widać na pierwszy rzut oka oraz bez których nic nie da się przyszykować. Przez to właśnie należy na każdym kroku zaznaczać, że ważne okazują się być też mniejsze sprzęty, które wybieramy do kuchni, a które pomagają nam wszystko prędko przyszykować.

Kabina do prysznica, dobra marka związana z armaturą łazienkową

Możemy kupić wannę, ale można również wybrać świetną kabinę prysznicową. Prysznic zajmuje mniej miejsca niż typowa wanna. Jeśli, więc mamy niewielką łazienkę to zdecydowanie musimy pomyśleć o kupnie prysznica. Zresztą kabiny prysznicowe sprawdzą się świetnie również w łazienkach z większym metrażem.
lampy
Wprowadził: Susanne Nilsson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kilka zdań na temat oświetlenia

Przeglądając najnowsze katalogi projektantów wnętrz, obserwujemy, jak ogromną rolę w dzisiejszej architekturze mają elementy nowoczesne i oryginalne. Tyczy się to nie tylko architektury samego domu, ale również pozostałych elementów, których podstawowym założeniem jest nadanie charakteru domostwu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.