Montaż i wyposażenie
Brama garażowa
Wprowadził: Normstahl
Treści źródłowe: Normstahl

Jakie mamy typy bram do garażu? Jakie posiadają cechy? Która z nich jest dobra do naszego garażu?

Zastanawiasz się, w jaki sposób dobrać bramę do garażu. Pamiętaj o kolejności. Najpierw musisz sprawdzić w projekcie, jaki wymiar bramy garażowej jest konieczny. Kiedy już to sprawdzisz, w dalszej kolejności pomyśl o rodzaju bramy. Do wyboru masz całkiem sporo możliwości.
Oryginalna łazienka: szkło, ceramika i kwiaty
Wprowadził: Tubądzin
Treści źródłowe: Tubądzin

Kładziemy terakotę w toalecie, na co zwracać uwagę?

Decydując się na kładzenie płytek ceramicznych w toalecie, powinniśmy trzymać się pewnych prawideł. Łazienka jest poniekąd wizytówką naszego domu.


Kładziemy terakotę w toalecie, na co zwracać uwagę?

Aby otrzymać właściwy efekt częstokroć w łazienkę inwestujemy wiele pieniążków, więc warto zastanowić się nad należytym doborem użytych płytek, jak również stosownym wyborem fachowca, dlatego że prawidłowo położone płytki będą kluczem do sukcesu.
drewniany parkiet
Wprowadził: Akasa Gestión Consultores SL
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na czym polega cyklinacja, w jakim momencie jest konieczna? O czym trzeba wiedzieć, czy warto samodzielnie ją robić?

Każda, również ta bardzo trwała podłoga drewniana będzie wymagała cyklinowania i lakierowania. Nie będzie to potrzebne od razu, ale po jakimś okresie musimy się na to przygotować. Jak wykonać renowację takiej podłogi? Sposób odnawiania posadzek drewnianych, co oznacza deski lite, trójwarstwowe czy parkietu, tak właściwie zależy od tego, czym zostały zaimpregnowane. Powłoki z lakierem wymagają bowiem całkiem innego postępowania aniżeli olejowe. Lakier jest najbardziej powszechnym impregnatem używanym do podłóg z drewna. Nałożyć go z reguły musimy w paru warstwach.
ocieplanie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Xella Polska Sp. z o.o.

Dlaczego odpowiednie docieplenie poddasza przynosi znaczące oszczędności w sezonie grzewczym.

Wiosna trwa, lato już się zbliża, zatem sezon na remonty w pełni. Tylko patrzeć, jak zaczną się prace w środkach domów i dookoła nich. Skoro pogoda w Polsce lubi płatać figle, trzeba sprawnie wziąć się do pracy, aby uporać się ze wszystkim, nim zakończą się słoneczne i ciepłe chwile.
elewacja
Wprowadził: Winkelbohrer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elewacja budynku – czemu dobrze jest o nią zadbać i które artykuły można w tym celu wykorzystać?

Budynek musi być solidny oraz zapewniać swoim mieszkańcom maksymalne bezpieczeństwo. Dzisiaj jednakże bardzo istotne znaczenie mają również zagadnienia wizualne, wobec tego nie można się dziwić, że sporo osób dba nie tylko o jakość nieruchomości, ale również jej wygląd. Rzecz jasna, priorytetem jest estetyczna elewacja. Z jakiego powodu wskazane jest o nią zadbać?
Samochód dostawczy, transport
Wprowadził: Mattox
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Specyfika placu budowy. O czym warto wiedzieć? Parę ważnych informacji!

Plac budowy jest ogromnie specyficznym miejscem, w którym w pierwszej kolejności trzeba stosować się całkowicie do różnorodnych reguł i wymogów bezpieczeństwa. Są tam bowiem przyrządy potrzebne w procesie budowy, jednak przy nieodpowiednim użytkowaniu mogą one być niebezpieczne dla życia człowieka.

Jakie akcesoria koniecznie muszą się znaleźć w kuchni, żeby użytkowanie tego pomieszczenia było bezproblemowe?

Kuchnia to kategorycznie jeden z tych pokoi w domu, które absolutnie należy urządzić z rozsądkiem, sprawdzając każdy najmniejszy szczegół. Czemu? Zazwyczaj ze względu na fakt, że wygodnie wyposażona kuchnia pozwala na szybkie przyrządzenie posiłków, co dla większości osób, jakie są stale zabiegane i nie mają czasu na gotowanie, ma wielkie znaczenie.
Żyrandol
Wprowadził: Anna-Stina Takala
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prawidłowo wybrane światło w domu - sposób na modne wnętrze, a także wygodne życie.

Kilka kwestii, jakie warto brać pod uwagę przy wyborze lamp.
Dobierając oświetlenie do poszczególnych pomieszczeń musimy pamiętać o tym, by prócz roli dekoracyjnej wypełniało ono także użytkową. Oczywiście w zależności od typu lokalu, jego położenia i innych warunków mogą one być różne.
lampka
Wprowadził: daryl_mitchell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odpowiednie lampy stołowe oraz inne ciekawe oświetlenie

Jeśli chcemy żeby nasze mieszkanie nie okazało się takie jak inne, to na pewno musimy pomyśleć trochę nad oświetleniem. Wiele osób nie rozmyśla za dużo o wyborze oświetlenia, pozostawia to na sam koniec. Ale prawda jest taka, że należy lepiej skupić się na tym, jak chcemy oświetlić wnętrza naszego mieszkania. Jeśli naprawdę chcemy doprowadzić do tego, by mieszkanie wyglądało sensownie, to idealne będą ekskluzywne lampy stołowe.
remont domu
Wprowadził: specialoperations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio przygotować się do kompleksowego remontu?

Zdarzają się nierzadko takie sytuacje, że decydujemy o kompleksowym remoncie naszego domu albo mieszkania. Do działania takiego skłania nas także kupno mieszkania od dewelopera, w którym nie ma zwykle nic poza gołymi ścianami. W jaki sposób odpowiednio przygotować się do tak rozbudowanego przedsięwzięcia, aby oszczędzić sobie mnóstwa zbędnych rozczarowań? W głównej mierze dobrze jest skupić się na stworzeniu profesjonalnego planu działania.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.