Jak spowodować, aby Twoje nowe mieszkanie prezentowało się naprawdę pięknie w oczach wszystkich przyjaciół?

Wykańczanie swojego mieszkania potrafi być niesamowitą frajdą. Jeśli tylko masz na to odpowiednią ilość czasu, a przede wszystkim dużo zapału, zdecydowanie polecamy Ci osobiste wykończenie swojego mieszkania zamiast zatrudnienia dekoratora wnętrz. Samodzielnie wykończone mieszkanie to nie tylko wielka satysfakcja, ale także możliwość takiego dopasowania wszystkich mieszczących się w mieszkaniu rzeczy, że ostatecznie będzie ono miało niepowtarzalny charakter i praktycznie każdy, kto będzie Cię odwiedzał, od razu zanotuje, że mieszka tutaj naprawdę wyjątkowa osoba.

Pierwsza kwestia – meble!
meble indonezyjskie

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór odpowiednich mebli wcale nie jest tak prostą sprawą jak się dużej liczbie osób wydaje. Zazwyczaj nie zwracamy na meble żadnej uwagi, dbając wyłącznie o to, żeby ich kolor pasował do pozostałych zgromadzonych w domu rzeczy. Tymczasem powinieneś zdać sobie sprawę z faktu, iż to właśnie dzięki meblom możesz spowodować, że Twoje mieszkanie będzie niepowtarzalne. Szukaj niecodziennych mebli, a oczywiście będziesz wielce zadowolony – sprawdź przykładowo meble (kuchnie na wymiar pruszków) indonezyjskie czy inne meble pochodzące z dalekich państw. Takie egzotyczne meble w Twym mieszkaniu spowodują, że będzie ono zdecydowanie unikatowe. Zastanów się – kto dzisiaj ma meble indonezyjskie w domu? Praktycznie nikt. A jeżeli Ty będziesz takie mieć, Twoje mieszkanie zdecydowanie stanie się obiektem wielkiej zazdrości.
Druga kwestia – odpowiednie dodatki!
Dzięki właściwie dobranym dodatkom możesz zmienić wygląd właściwie całego mieszkania (zobacz kinkiet do salonu) w zupełności – dzięki temu nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na remont czy wymianę mebli, ale tylko na wymianę paru dodatków. Takie rzeczy jak przykładowo ozdobne poduszki, ciepłe koce lub świece w różnych barwach muszą znaleźć się w Twoim mieszkaniu i bez wątpienia dodadzą mu unikatowego charakteru. Jeżeli przykładowo sporo podróżujesz, możesz dekorować swoje mieszkanie pamiątkami przywiezionymi z podróży – to zawsze robi naprawdę duże wrażenie na praktycznie wszystkich gościach. Zastanów się porządnie, w jakim dokładnie stylu chcesz mieć urządzone mieszkanie i kup dokładnie takie dodatki – wbrew wszelkim pozorom wcale nie jest to takie ciężkie!

Urządzanie własnego mieszkania na pewno nie jest proste, jednak zachęcamy Cię mocno do podjęcia się takiego zadania. Jeśli Ci się uda, będziesz wielce zadowolony z siebie oraz z efektów swojej pracy