Panowie unikają jak ognia prac w domu i każda jedna z pań niejednokrotnie się o tym przekonała

Nie jest to stwierdzenie uszczypliwie wypowiedziane – tak było, jest i chyba będzie już zawsze. Bez usilnych nacisków i narzekań swych kobiet nie ruszyliby palcem, gdyż albo nie posiadają na to czasu, albo ochoty – lub też zwyczajnie nie umieją.
Przysłowiową złotą rączkę posiada w domu faktycznie bardzo mało pań.

budynek - fotos

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
po budowie
Cała rzesza mężczyzn unika prac remontowych, przez lata odwlekając nawet zwykłe malowanie. Na szczęście panie tylko jakiś czas dają wiarę tym gwarancjom i obietnicom szybkiego rozpoczęcia prac. Po jakimś czasie i przy zastosowaniu sobie wyłącznie znanych środków nacisku na płeć brzydszą, mężczyźni są przymuszeni stawić czoła tym jakże uciążliwym zadaniom i hardo stanąć do walki z określonymi przez kobiety zadaniami. Zastanawiacie się pewnie teraz, czy tak po prostu zabierają się za pracę? Nie, no skądże znowu nie w większości przypadków. Najczęściej te niezwykle wyczerpujące prace pozostawiają fachowcom. Konieczne było malowanie ścian to będzie – fachowy malarz (malarz piaskarz szkolenie) wykona to szybko i sprawnie. Wymiana paneli – proszę bardzo – szerokie znajomości Twojego mężczyzny szybko się przydadzą i odpowiednio przygotowany do takich prac specjalista szybko się odnajdzie. Hydraulik, malarz, nawet stolarz – jeżeli zaczniemy jedynie intensywniej naciskać na naszych partnerów, każdy z nich niemal od ręki się odnajdzie. Ich pomysłowość wzrasta wówczas do ogromnych rozmiarów.

Nie narzekajmy na naszych mężczyzn jednakże za mocno. Może faktycznie okazują się zbyt zmęczeni, aby wykonywać tak ciężkie prace.

Cieszmy się tym kochane panie, że mieszkanie remontują nam prawdziwi specjaliści. Mamy chociaż gwarancję, iż wszystko będzie dobrze zrobione. No i nie my ponosimy te koszty.