Lampa owadobójcza wykorzystywana w różnych środowiskach

Przychodzi okres kiedy różnego rodzaju owady skutecznie uprzykrzają nam bytowanie. Dziś możemy się wyposażyć w skuteczne sprzęty zwalczające insekty.

Lampa owadobójcza działa na tej zasadzie, że insekty są wabione do lampy światłem ultrafioletowym o dobranej długości fali. Insekty zwabione są zabijane na siatce elektrycznej, zwanej także rusztem, albo tak jak ma to miejsce w lampach (znajdź informacje) owadobójczych z wkładem lepnym, przyklejają się do wkładu pokrytego nieschnącym klejem. W przypadku lamp z tradycyjną siatką, martwe owady są gromadzone w tacach umiejscowionych w spodniej części lampy owadobójczej.
porady

Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku jest dużo tego rodzaju instrumentów, z których niektóre mniej, drugie bardziej efektywnie radzą sobie z wszelakiego typami insektów jak komary, muchy, bądź osy. Lampa owadobójcza z uwagi na szczególność może być stosowana w rozmaitych otoczeniach, przy czym w niektórych z nich wymagane są stosowne atesty. Niezwykle czuła jest branża spożywcza, gastronomiczna, gdzie stawiany jest szczególny akcent na higienę i estetykę, jak również bezpieczeństwo działania stosowanych lamp na owady.

Nie wahaj się – w poszukiwaniu zajmującego Cię tekstu kontynuuj klikanie w kolejne linki. Po pewnym czasie z pewnością znajdziesz coś fajnego.

O skuteczności lamp owadobójczych świadczy przede wszystkim doświadczenie producentów podtrzymane stosownymi testami, które ma w dalszej kolejności działanie na jakość zastosowanych tworzyw, jak też na typ i moc świetlówek.

Dowodem wypełnienia każdych wymogów są zaświadczenia nadawane przez instytucje badawcze, jakich wieloletnie doświadczenie przy zagospodarowaniu zaawansowanych, nowoczesnych sprzętów pomiarowych przesądza o klasie towaru.