Udekoruj własne lokum według najgorętszych trendów

W obecnych realiach, znacznie więcej młodych ludzi decyduje się na zakup swojego lokum. Nic w tym zaskakującego, coraz więcej zarabiamy, także pragniemy żyć na swoim.

Lecz jeśli czeka cię przeprowadzka, WCześniej warto odpowiednio udekorować swoje przyszłe mieszkanie, żeby żyło nam się w nim jak najwygodniej.
komody

Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawą aranżacji salonu, zauważalną głównie po zapadnięciu zmroku, będzie oświetlenie. Nic nie dodaje bowiem tyle klimatu pomieszczeniu, co delikatnie świecąca się lampa Mantra, firma będąca liderem na polskim rynku, proponuje dekorację salonu w nurcie amerykańskim. Zamiast pojedynczego, mocnego źródła światła, warto wprowadzić kilka subtelniejszych. Przede wszystkim przydatna będzie również (witryna internetowa) podłogowa, usytuowana obok kompletu wypoczynkowego. Natomiast na niższym meblu, przykładowo na komodzie, dobrze wyglądać będzie mniejsza lampka. Do tego jeszcze kinkiet nad telewizorem i całą aranżację mamy skończoną. Ne ważne w jakim stylu potrzebna jest ci oraz (pełna treść) Mantra ma całą gamę ciekawych produktów.
Kolejnym, ważnym miejscem w naszym domu jest łazienka, w której udekorowaniu pomoże nam ceramika Kerasan. Firma ta już od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem armatury sanitarnej w doskonałej jakości i ciekawych aranżacjach. Wybór odpowiednich dodatków do łazienki zależny jest od miejsca, którym dysponujemy. Jeśli jest to niewielki metraż, możemy zastosować podstawowe rozwiązanie – prysznic, umywalka, sedes. Jeśli posiadamy nieco więcej miejsca, warto zainstalować wannę z dobudowaną kabiną prysznicową – wtedy będziemy mieli 2 w 1. Ceramika Kerasan ma w ofercie także bidety.

Jeśli chcesz we własnym mieszkaniu mieć artykuły najlepszej jakości, postaw na markę Mantra do oświetlenia a Kerasan do łazienki. Wówczas będziesz mógł wybierać wśród tysięcy różnych rodzajów lamp czy armatury łazienkowej.