Każda firma budowlana albo remontowa powinna używać rusztowania – dla bezpieczeństwa pracowników warto kupować te najlepsze

Jeżeli jesteś właścicielem spółki, która w jakiś sposób trudni się na budowach, z pewnością masz na co dzień kontakt z rusztowaniami. Należy bazować na nowoczesnych sposobach, gdyż podwaja to bezpieczeństwo i wartość pracy.

nadproża

Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/LD_Dobre_budowanie_z_Xella_cz4_-_06-2008.pdf
drzwi wewnętrzne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: www.stolbud.pl

Layher to niemiecka spółka, która istnieje na rynku od 1945 roku. Ich rusztowania są uważane za jedne z najlepszych w sprzedaży, wobec czego przedsiębiorstwo sprzedaje swój wyrób do wielu krajów na kilku kontynentach. Firma Layher jest symbolem pionierskiego myślenia. Ich rusztowania przemysłowe są używane w sytuacji budowania wielu konstrukcji, ponieważ jesteśmy w stanie łączyć je w wielu zestawieniach. Montaż oraz demontaż rusztowania jest banalnie łatwe, części są niezwykle lekkie. Wszystkie te zalety przenoszą się na duży komfort oraz wydajność roboty oraz na niedrogi transport. Bezpieczeństwo (tylko tutaj – link) także jest jednym z ważniejszych dewiz przedsiębiorstwa Layher. Niewątpliwie Niemcy przystępują do tego tematu bardzo rzetelnie. Nowoczesność ich rusztowania sprawiła, że jest ono używane nie tylko w budownictwie, ale również podczas koncertów lub spektakli teatralnych. Jest to następny atut przemawiający za łatwością montowania oraz lekkością rusztowania.
Przedsiębiorstwo Layher stawia sporą poprzeczkę w produkowaniu rusztowań.

Jest to taka dziedzina, w której bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze, dlatego nie można szukać na siłę oszczędności i nabywać przestarzałych konstrukcji dziwnego pochodzenia.