Różnego gatunku lampy owadobójcze

Nadciąga okres letni, a to okres kiedy różnego rodzaju owady uprzykrzają nam byt. Wszędzie tam, gdzie owady mogą nastręczać problemów, przydatna jest dobra lampa owadobójcza.

szafa

Autor: Juicy Marketing Sp.J.
Źródło: Juicy Marketing Sp.J.
Gastronomia jest tylko jednym z możliwości zagospodarowania tej lampy, lecz wykorzystuje się ją także na werandach, balkonach, czy też w pomieszczeniach kuchennych.
Media

Autor: jerone2
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku są zarówno standardowe modele, jak i takie, które schowane są za kloszem kinkietu, albo specjalną, dekoracyjną osłoną. Tego rodzaju lampa owadobójcza do kontaktu spisuje się najodpowiedniej w tym miejscu, kiedy wymagana jest duża estetyka. Dobór należytej lampy powinien być podyktowany przede wszystkim jej przeznaczeniem.odwiedź stronę budowa domów jednorodzinnych kraków budowa domów jednorodzinnych krakówLampa owadobójcza do kontaktu wymaga zastosowania w pomieszczeniach, lub w lokalizacjach, kiedy mamy dostęp do energii z sieci, ta na baterie jest w stanie natomiast spełniać funkcję turystycznej i przyda się nawet na wycieczce. Siła jej działania będzie stosunkowo mniejsza, ale z owadami w bliskim zasięgu poradzi sobie bardzo dobrze.
malowidło - firmy

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Nadzwyczaj rozległe przeznaczenie posiadają lampy klejowe. Używa się je w sklepach, restauracjach i kuchniach, a przede wszystkim w takich miejscach, w których istnieje zagrożenie wybuchem. Co jakiś czas należy dokupować i podmieniać w nich klej, a lampę serwisować raz do roku. również (następna strona) wielofunkcyjna LED jest w stanie być zastosowana zarówno z wkładem klejowym, jak i z siatką rażącą i jest niesłychanie popularna.

W lampach wiatrakowych mechanizmem jest wiatrak, jaki wciąga insekty do specjalnego pojemnika zamontowanego w lampie. Lamp takich można używać w domu, w pomieszczeniach sklepowych i punktach gastronomicznych.