Kominki, akcesoria i inne stylowe części wystroju mieszkania.

Z pewnością ogromną zaletą własnego domu jest możliwość zaprojektowania oraz wykonania w nim najprawdziwszego kominka. Jednak możliwość takową mają również osoby , które żyją w mieszkaniach, chociaż będą one musiały być elektryczne. I choć nie można w nich opalać drewnem, to także nadają mieszkanku stylowy, romantyczny klimat.

Elektryczne, na wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, na drewno… – jaki kominek wybrać?

Kominki to naprawdę stylowy element w każdym salonie. Przy wybieraniu projektu domu fajnie jest pomyśleć o tym wcześniej, żeby architekt mógł umieścić go w projekcie. Rzecz jasna do wyboru jest mnóstwo różnych rodzajów kominków, przykładowo elektryczne czy takie na wkłady kominkowe z płaszczem wodnym – sprawdź ofertę href. Dobrze jest przed ich końcowym wyborem poczytać na ten temat czy przykładowo popytać architekta, który kominek będzie najlepiej pasował do naszego domu. Specjalista na pewno nam doradzi i powie, na który z nich się zdecydować.

dom - stykówka

Autor: Peter Chovanec
Źródło: http://www.flickr.com

Kominki to nie wszystko. Co poza tym świadczy o stylowym domu?

Oczywiście kominki to nie są jedyne piękne dodatki w domu – więcej na stronie. Podstawą są zawsze meble. Meblując dom – klikaj – czy mieszkanie zastanówmy się prędzej, w jakim stylu chcemy go urządzić i do niego przypasujmy meble i akcesoria. Do stylistyki tradycyjnej najlepiej będą pasowały duże, skórzane sofy, spore meble z prawdziwego drewna oraz piękne dywany. W stylistyce nowoczesnej lepiej postawić na innego typu materiały – dzianinę, stal, metale.

akt - dom

Autor: Agência Brasília
Źródło: http://www.flickr.com
malunek - dom

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com

Zawsze istotne są także dodatki. Żeby nasz domek lub mieszkanie nabrały ciepła i indywidualnej atmosfery,mamy możliwość na ten przykład ułożyć w przeróżnych miejscach lub powiesić na ścianach ramki ze zdjęciami rodzinnymi lub z naszymi znajomymi. Dobrze sprawdzą się także takie akcesoria jak świeczki, słoniki na szczęście albo stylowe lampki, na przykład witrażowe lub nawet z prawdziwymi kamieniami. Mamy możliwość również powiesić na ścianie obrazy. I tutaj w zależności od naszych preferencji mogłyby to być na przykład portrety, lub też krajobrazy albo może coś ze sztuki nowoczesnej, a nawet abstrakcji.

Żeby ocieplić nasze mieszkanie i nadać mu klasy, możemy kupić niemało przedmiotów. Natomiast najważniejsze i tak zawsze są ludzie, którzy ów dom (projekty domów na wąską działkę) zamieszkują – rodzina, najbliżsi ludzie jak również nasze zwierzęta mogą sprawić, iż mieszkanie nabiera ciepła i wspaniałej atmosfery.