Jak wybrać dobrą ekipę remontową?

Dobra ekipa remontowa to taka, która pracuje solidnie i zgodnie z ustalonym planem oraz budżetem. Ale skąd takową brygadę wziąć?
Najlepiej mieć ją z polecenia oraz zobaczyć wcześniej konsekwencje remontu, który uskuteczniła.

Zanim jednak rozpuścisz wici, zrób wstępne rozeznanie w własnej miejscowości.

Zaciekawiły Cię podane treści? Niezwykle nas to raduje i jednocześnie zapraszamy Cię do serwisu twórcy (www.naprawaokien.warszawa.pl/) po kolejną porcję detali.

Jak duże są uśrednione stawki, które przedsiębiorstwa są rekomendowane, a które posiadają złą reputację, jak długo mniej więcej musimy oczekiwać na dobrą ekipę? Pamiętaj, że jeden specjalista nie może znać się dobrze na wszystkim. Do polecanych majstrów złotych rączek miej więc dystans.

usterki

Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock
kafelkowanie lubin

Autor: MaX Fulcher
Źródło: http://www.flickr.com
To sytuacja doskonała, gdy o rekomendacje możemy zapytać osoby, do jakich mamy pełne zaufanie. Jednak i w takim przypadku kieruj uwagę na niuanse. Jeśli masz możność, zobacz polecanych majstrów jeszcze przy pracy. Zwróć uwagę, czy płytki ceramiczne zostały równo ułożone, listwy prawidłowo zamontowane, czy nie widać nigdzie zacieków? Warsztat pracy brygady dużo nam powie. Zwróć uwagę czy w miejscu realizowania prac jest porządek, czy załoga troszczy się o powierzone narzędzia, stosuje je podług potrzeb? Zapytaj przyjaciół, jak z ekipą się pracuje, czy są oni terminowi, solidni, czy zawsze co do grosza się rozliczają? Wszelkie te informacje pomogą Ci podjąć decyzję. Można również szukać ekipy remontowej w internecie, wpisując w przeglądarkę hasło kafelkowanie Lubin. Jeśli postawisz na którąś z ekip z internetowego anonsu, postępuj dalej podobnie, jak przy brygadzie z polecenia.

Poproś o referencje, zapytaj, czy możesz odwiedzić ekipę w trakcie pracy. Wyszukaj dodatkowych informacji na ich temat. Dla przykładu, czy jednostka certyfikowana jest przez wytwórców surowców budowlanych.