Pustaki spod marki Porotherm – a więc, ceramika typowo budowlana firmy o nazewnictwie Wienerberger

Wienerberger, to przedsiębiorstwo działająca na rynku Polskim od 1995 roczku, która to zaczęła własną wytwórstwo oraz sprzedaż od marki Porotherm, która to obejmuje rozwiązania przeznaczone dla domku związane ze ściankami i stropem.

zestaw komputerowy na stole

Autor: Innalibra
Źródło: http://www.flickr.com

porotherm pustaki
Nas jednakże dzisiaj zaciekawia jeden rodzaj wytworu z marki Protherm, czyli jego pustaków, których odnajdziemy kilka odmian, a na temat których zaraz troszkę opowiemy kilka słów…
łazienka

Autor: Deante
Źródło: Deante
Nasz dzisiejszy temacik jest to – jak to można łatwiutko zauważyć – porotherm pustaki, które to powstały w bardzo wielu odmianach oraz nazewnictwach.

Czujesz, że nasz artykuł jest zajmujący, ale musisz mieć więcej szczegółów. Nie wahaj się – wejdź w podany link i kliknij po źródło (https://www.centrumwygody.pl/akcesoria/pokrowce).

br>
Jeżeli interesuje Cię omawiany wpis, to bez ociągania kliknij tu i przeczytaj oprócz tego inny tak samo zajmujący news maty ceramiczne.

Wśród wszystkich modeli, odnajdziemy między innymi takiego typu jak choćby: czterdzieści cztery T Dryfix (bywa to pustak typu szlifowanego, wypełniony wełną typu mineralnego), 44 T + Eko Dryfix (jest przeznaczony do ścianek nie posiadających dociepleń), czterdzieści cztery Dryfix (podobnie jak to wewnątrz przypadku modelu 44 T plus Eko Dryfix, przeznaczony bywa do ścian bez dociepleń, wraz z tą rzeczą, że z zaprojektowaną już temperaturą samego wnętrza, którego zaprawa jest Sucha), czy też czterdzieści cztery Profi (jest to dokładnie to samo co nasz model 44 Dryfix, który przyspiesza przeprowadzanie prac budowlanych), nie napomykając już na temat modeli o nazwach 22 P plus W (bywa to pustak typu ceramicznego, który to bywa tak nazywanym typem „pióro-wpust”, stosowany przy dociepleniach), oraz o 11,5 P + W (który bywa również pustakiem typu ceramicznego, którego stosujemy do budowy ścianek działowych).

Dobrze napomknąć, że ogólne nazwy pustaków Porotherm, to: Akustyczne (AKU), Szlifowane (które rozdzielamy na nadmienione wyżej „Profi” i „Dryfix”), oraz finiszowe: „tradycyjne”, które to mają w posiadaniu oznaczenia: Si, P + W, czy EKO, oraz E3.