Energia na sali weselnej – na co zwrócić największą uwagę i o co konkretnie zapytać przy wyborze sali?

Wybór odpowiedniej sali na wesele zdecydowanie nie jest prosty – zwykle zajmuje nam to naprawdę sporo czasu, a w końcu i tak nie potrafimy się zdecydować.

Zespół Mieszkaniowy Salwator City wyróżniony w konkursie Baumit Fasada Roku 2009

Autor: Baumit
Źródło: Baumit
Jeżeli już się za to zabieracie, wtedy musicie jednocześnie pamiętać o dużej ilości rzeczy, o które powinniście zapytać managera wybranej sali. Dzisiaj bierzemy na tapetę kwestię prądu – zwykle nie poświęcamy temu zbyt dużo uwagi, bowiem wydaje nam się, że jest to rzecz oczywista, jednakże zawsze bez wątpienia warto doprecyzować pewne rzeczy przed podpisaniem umowy.
dom - krajobraz

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Co w wypadku braku prądu?
Wyobraź sobie, że w trakcie Twojego wesela nagle zabraknie prądu – co w takiej sytuacji? Zazwyczaj powoduje to ogromne problemy – nie ma światła na sali, DJ nie może korzystać ze swego sprzętu, a równocześnie goście przestają się świetnie bawić. Tego rodzaju scenariusz brzmi jak prawdziwa katastrofa, zatem oczywiście warto decydować się na miejsca, które mają dodatkowo własny generator prądu. Jeżeli takie urządzenie znajduje się w Twoim wymarzonym miejscu, wtedy na pewno będziecie mogli oddychać spokojnie – wówczas będziecie mieć właściwie gwarancję, że nawet w wypadku nieprzewidzianych sytuacji generator prądu zwyczajnie zostanie włączony, a Wy będziecie mogli dalej się świetnie bawić.
Palety

Autor: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowe opłaty
Zawierając umowę, zawsze musicie bez wątpliwości doprecyzować sprawę dodatkowych opłat.

Niektóre miejsca bowiem pobierają płatności przykładowo a to, iż do Waszej dyspozycji będzie agregat mobilny, nawet jeśli nie zostanie on użyty w tracie imprezy.

Potrzebny będzie Ci link do artykułu? Nie obawiaj się. W naszym nowym artykule odnajdziesz wszystko, czego szukasz. Zachęcamy!

Dodatkowe płatności mogą również obejmować na przykład opłaty licznikowe za zużyty prąd czy gaz w trakcie wesela.