Szary i brąz są przytulne

Aranżacja mieszkania to spora gratka dla świeżo upieczonych właścicieli domu. Kiedy nie nie przepadacie za nowomodą, polecam sięgnąć po nowoczesne kolory. Dziś podpowiadamy jak zrobić mieszkanie w barwach szarości albo mieszkanie w brązowym kolorze.

fotel

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Tak samo szary, jak i brązowy kolor są zawsze modne. Przeżyły wszelkie możliwe mody, są obecnie w cenie i pięknie wyglądają nie tylko w przedpokoju, salonie i kuchni. Polecamy także w takich barwach wykonać sypialnię. I szczerze piszę, że szare mieszkanie wcale nie musi być smutne i nijakie.

Zaciekawiła Cię tamta informacja? Jeśli masz ochotę przeczytać więcej, sprawdź na portalu (www.emmi.pl/) podobne artykuły, one również są na opisywany temat.

Można w nim stworzyć prawdziwą oazę do wypoczynku, a także mały kącik do pracowania i aktywności.

Stwierdziłam tospoglądając na stronę: . Internautka pisząca bloga prezentuje w nim dużo bardzo ciekawych aranżacji mieszkań, w których brązy i szarości to kolory dominujące.

Jeśli spojrzymy na brąz, zapominamy, że nie dajemy go w pomieszczeniu jedynie poprzez pomalowanie ścian w tym kolorze, ale przede wszystkim przez prowadzenie brązowych dodatków do mieszkania. Przede wszystkim drewnianych mebli, i wszelkiego rodzaju wykończeń z realnego, prawdziwego drewna. mieszkanie (zobacz kupię mieszkanie)

system kuchenny

Autor: Peka Sp. z o.o.
Źródło: Peka Sp. z o.o.

Takie rozwiązanie stanowi idealną opcję w pomyśle aranżacji wielkich przestrzeni, np. salonu połączonego z kuchnią. Jeśli są to duże pokoje, możemy dać sobie na zastosowanie dużych mebli. W przypadku niewielkich pomieszczeń wybierzmy lekkie, szkieletowe konstrukcje. Do obu barw będą wyglądać dodatki we wszystkich możliwych barwach!