Wnętrze
Lampy podłogowe
Wprowadził: Carodean Road Designs
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak za małe pieniądze kupić oświetlenie do mieszkalnych wnętrz, aby mogły one wyglądać pięknie i majestatycznie

W prywatnym domu spędzamy bardzo dużo czasu, zatem życzymy sobie, aby jego wnętrze było stylowo wyposażone. Najczęściej wkładamy wiele wysiłku, by pokoje były nie tylko ładne i posprzątane, ale by na sofach czy krzesłach komfortowo się siedziało - przecież do domu przychodzimy po ośmiogodzinnym dniu pracy, zatem w tym miejscu odpoczywamy i spędzamy czas z najbliższymi.
obraz
Wprowadził: http://demur.pl
Treści źródłowe: http://demur.pl

W wystroju wnętrz znaczenie mają wszelkie dodatki, które ładnie uzupełniają całość

Otaczanie się ładnymi przedmiotami jest w jakimś stopniu symbolem naszych czasów. Coraz więcej osób zwraca uwagę na dodatki, jakie zwracają spojrzenia i wspaniale dopełniają cały wystrój. Bez wątpienia w aranżacji wnętrz mają one duże znaczenie, bo można dzięki nim z prostotą odświeżyć stary już wystrój lub niekiedy całkowicie go zmienić. W pomieszczeniach, w jakich działamy na co dzień rozmieszczamy malowidła czy donice, aby uczynić je eleganckimi. Warto wobec tego śledzić liczne portale internetowe, na jakich znajduje się wiele fotografii będących genialną inspiracją.
Przedpokój, apartament Jaguara w Londynie
Wprowadził: Jaguar
Treści źródłowe: www.jaguar.pl

Meblowanie małego mieszkania w stylu skandynawskim - inspirujące porady

Ważnym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu jest korytarz. Jest on także dość problematyczny. Przedpokój jest wizytówką domu, po jego urządzeniu możemy określić to, jak wygląda całe mieszkanie co zobaczymy dalej. Ważne, aby zrobił dobre pierwsze wrażenie.
dodatki do wnętrz
Wprowadził: Ryan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Designerskie umeblowanie , a także dodatki wnętrz, jakie warto posiadać w swoim mieszkaniu

Urządzając swoje własne mieszkanko nieraz mamy zatrważający mętlik w głowie, bo nie wiemy czy powinniśmy stawiać na jakość czy na wygląd. Nie ulega wątpliwości, że czasem te dwie kwestie się konsolidują, niestety nie za każdym razem tak jest.
stół
Wprowadził: Erich Ferdinand
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokój jadalny z snów

Jeśliby zrobić ankietę wśród znajomych i wypytać o ukochane pomieszczenie w domu, bez wątpienia wielu wskazałaby na kuchnię. Nie ma co kryć, że dokładnie to wnętrze jest swoistym sercem naszego domu. To tutaj przyrządzamy posiłki, które później z całą rodziną jemy przy wspólnym stole. To w kuchni zazwyczaj dochodzi do ważnych rozmów między rodzicem, a pociechą. Także w kuchni zwykle gospodynie spędzają wolne chwile z przyjaciółkami przy filiżance świeżo zaparzonej kawy. Nie wyobrażamy sobie mieszkania bez kuchni.
obraz
Wprowadził: Masa Sakano
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Druk obrazów na płótnie jako alternatywa oferująca wyjątkowo dobre wrażenia wizualne

W nowocześnie wystylizowanych mieszkaniach odbiega się pod każdym względem od powszechnie znanych rozwiązań. Jest to możliwe do zrobienia między innymi podczas ich urządzania dzięki temu, że wybrać da się techniki przy użyciu komputera. Najprostszym przykładem będzie zdecydowanie się na drukowanie obrazów na płótnie jako alternatywę dającą wyjątkowo imponujące efekty wizualne. Typowe obrazy są w ten sposób zastąpione nad wyraz oryginalnym rozwiązaniem.
tv
Wprowadził: Tabasco PR
Treści źródłowe: Tabasco PR

W jaki sposób urządzić salon, aby przebywanie w nim było dla nas przyjemne?

Własny dom jest marzeniem, jakie większość z nas prędzej lub później urzeczywistnia. Jeśli nie dom, to chociaż mieszkanie, które przyjemnie zaaranżowane może dawać nam sporo radości. Jednym z pomieszczeń, które pełni ogromną rolę w każdym domu jest oczywiście salon, gdyż to innymi słowy ujmując pokój dzienny, w jakim relaksujemy się w wolny weekend albo po pracy. W tym miejscu również siedzimy z przyjaciółmi bądź zapraszamy najbliższych na rodzinny obiad, więc musi wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie. W jaki sposób go urządzić, by realizował nasze oczekiwania?
mała łazienka
Wprowadził: Le living and co
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak zaaranżować niedużą łazienkę, by była jak najbardziej funkcjonalna oraz elegancka? Jakiego rodzaju techniki aranżacyjne wykorzystać

Aranżacja niedużej łazienki nie jest proste, jednakowoż jak to odpowiednio zaplanujemy istnieje możliwość, że wynik naszych starań będzie nadspodziewanie dobry. Niedużych rozmiarów łazienka, jaka jest wygodna oraz efektowna jest rzeczywiście w zasięgu naszych możliwości, trzeba tylko poznać parę zasad. Urządzenie małej łazienki jest naprawdę sporym wyzwaniem. Aby wszystko najlepiej się skończyło potrzeba właściwego zaplanowania wszelkich potrzebnych sprzętów.
Fototapety w kwiaty
Wprowadził: http://art.widi.pl
Treści źródłowe: http://art.widi.pl

Interesujący pomysł na ścianę - parę tipów

Gdy zaczynamy malować ściany w mieszkaniu raczej nie myślimy o jakiś upiększeniach, bo już samo pomalowanie ścian jest wystarczające. Jednak później, gdy wszystko już urządzimy możemy się zastanawiać, czy może nasze wnętrze jest niezbyt ciekawe i warto byłoby nadać mu wyrazu.
Firanki dla dzieci
Wprowadził: tapetenpics
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacja pokoju dziecka

Aranżacja pokoju dziecinnego musi aktywizować fantazję dziecka, a równocześnie go nie przytłaczać. Pokoje dla dzieci to nadzwyczaj wdzięczny temat. W naszych mieszkaniach urządzamy pokoje dziecięce nagminniej niż inne pomieszczenia. Dzieciaczki bowiem błyskawicznie rosną, a wnętrza wymagają ponownie dopasowania do wieku jak też zainteresowań pociech.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.