Wnętrze
szafa
Wprowadził: Nacho
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dekorowanie przestrzeni w salonie

Pokój dzienny, podobnie jak każde inne pomieszczenie, można urządzić na wiele rozmaitych sposobów. Dobór wszelkich elementów do salonu zależny jest od mieszkańców. Obecnie w sprzedaży jest tak wielki wybór mebli i dodatków, że każdy może stworzyć niepowtarzalne pomieszczenie. Oczywiście wymaga to pewnej wiedzy i poczucia smaku, ale generalnie nie jest to kłopotliwe zadanie. Wystrój wnętrz wchodzi również w zakres obowiązków niektórych zawodów, między innymi dekoratora wnętrz.
Jasne meble idealnie współgrają z ciemnym wnętrzem
Wprowadził: Pegasus PR

Meble ekskluzywne

Nikt już nie chce pamiętać tych nieciekawych czasów, kiedy to wszystkie mieszkania prezentowały się tak samo. Ten stan rzeczy wywodził się stąd, że mogliśmy brać jedynie to, co właśnie było w w ofercie. A ponieważ najczęściej były to rzeczy jednego producenta, wszyscy posiadaliśmy w domach identyczne przedmioty. Dotykało to wszystkich krajów bloku wschodniego.
salon
Wprowadził: KOMANDOR
Treści źródłowe: KOMANDOR

Dekoracje mieszkania i domu stanowią istotny element kompletnej aranżacji i dekoracji wnętrz

Aktualnie przykłada się zdecydowanie większą uwagę do organizowania domu, ponieważ to jak się prezentuje nasze otoczenie nadzwyczaj ingeruje na to jak się w nim czujemy. Wszystkie detale, pociągające elementy ozdobne czy choćby kolory sprawiają, że całokształt nabiera swego stylu i potrafimy spokojnie identyfikować się z tym miejscem.
kuchnia
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Jeżeli chcesz, aby Twój dom tworzył jedną całość, wtedy bez wątpliwości powinieneś dobrze zastanowić się nad aranżacją kuchni

Jeżeli właśnie przeprowadziłeś remont własnego mieszkania, zbudowałeś nowy dom lub zwyczajnie kupiłeś mieszkanie, na pewno czeka Cię teraz etap jego wykańczania. To często oznacza wymóg zrobienia mnóstwa wyjść do sklepów meblowych – dokonanie ostatecznego wyboru wcale nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.
naklejki
Wprowadził: Mary and Andrew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Naklejki kuchenne, nalepki do sypialni. Spójrz koniecznie jak ożywić wnętrze.

Tapety nie tylko dekorują ściany, ale także ustanawiają całe wnętrze, nadając mu oryginalny styl. Tapeta o wiele lepiej aniżeli farba radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami ściany. Taki wynik pozwolą nam uzyskać tapety w duże wzory i o dogłębnie tłoczonych powierzchniach.
hurtownia dekoracji
Wprowadził: Bitterroot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakich miejscach nabywać dodatki do domu? Co dają one urządzanemu przez nas wnętrzu?

Kiedy urządzimy wnętrze naszego lokum na końcu trzeba nadać mu ostatecznego szlifu. A osiągnąć można to dzięki dodatkom, jakie mogą doskonale wykończyć daną przestrzeń. Jak wybierać tego typu dodatki oraz w jakim miejscu je kupować?
obrazy
Treści źródłowe: http://demur.pl/obrazy

Obrazy dla dzieci mają okazać się kolorowe

Czy widzieliśmy obrazy dla dzieci?
Coraz częściej przy urządzaniu pomieszczeń dba się o to, żeby ściany nie okazywały się być puste, aby coś się na nich pojawiało i nie koniecznie muszą to być kolejne półki albo meble. Przez to właśnie należy popatrzeć jakie obrazy dla dzieci są przedstawiane, co ukazują, w jakiej tematyce się obracają i zadecydować, czy nie będą prezentować się one niesamowicie w dziecięcym pokoju.
wzór tapety
Wprowadził: Swallowtail Garden Seeds
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapety na wymiar - nowe rozwiązanie aranżacji wnętrz

Na urządzanie wnętrza należy poświęcić wiele godzin

Posiadając swoje lokum, chcemy powodować, żeby wszyscy czuli się w nim jak najlepiej. Przez to tak wiele godzin zwracamy na wyszukiwanie różnych propozycji, na przeglądanie aranżacji, które zostały wykonane przez kogoś innego, ponieważ zakładamy, że wówczas wyszukamy odpowiednią dla siebie inspirację.
sypialnia
Wprowadził: Technolux
Treści źródłowe: Technolux

Tekstylne dodatki do każdego mieszkania

Dekorowanie mieszkań nie opiera się tylko i wyłącznie na prawidłowym dopasowaniu oryginalnych mebli tudzież sprzętów domowych. Istotne są również wszelkiego rodzaju inne akcesoria, które tworzą jedną, spójną całość.
Jak zrobić modną fototapetę?
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Nowa tendencja w branży dekorowania pokojów dziecięcych: fototapety dla dzieci

Jak w każdym biznesie, także w dekoratorstwie wnętrz, moda co jakiś czas ulega zmianie. Tym bardziej w świecie dzieci to ma wielką wagę, gdyż dzieci żyją tym, co aktualnie dostarczają im media. Pośród dzieci popularni są bohaterowie bajek, piosenkarze czy sportowcy. A przecież również światowe kino, jak i sport ulega ciągłym zmianom.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.