Wnętrze
Elegancka lampka nocna
Wprowadził: Jean L.
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Łatwy sposób, aby spowodować, że nasze mieszkanie będzie jeszcze ładniejsze. Pasuje w każdym miejscu!

Każde lokum zyskać może urok i nie trzeba do tego dużych pieniędzy. Ważna jest pomysłowość, jak i pewna koncepcja, dzięki której możliwe jest opracowanie pewnego planu odnośnie rozłożenia różnego rodzaju przedmiotów, wybrania barwy ścian, mebli i reszty dodatków. Takie dwie składowe: kreatywność oraz koncepcja są gwarancją sukcesu.
klimatyzacja w budynku
Wprowadził: Pavel P.
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sposoby na upał są mniej lub bardziej skuteczne

W upalne dni nie ma niczego lepszego niż chłodne wnętrze ze świeżym powietrzem. Możemy to bez trudu uzyskać z pomocą klimatyzacji, jakiej walory już dawno zostały docenione. Radzimy, jak dobrze dobrać i jaki nabyć klimatyzator przenośny, żeby sprawdził się w każdym domu oraz mieszkaniu.
wnętrza

Ciekawe aranżacje wnętrz wrocław może nam zaproponować

W swoim domu musimy czuć się jak najlepiej, dlatego tak istotne będzie to, żeby wszystko co się w nim pojawi odpowiadało naszemu gustowi oraz charakterowi. Obowiązkowo musimy tu powiedzieć, że takie aranżacje muszą okazać się robione pod nas, to my powinniśmy najpierw powiedzieć, co najbardziej nam się podoba, co byśmy widzieli w naszym mieszkaniu, a potem razem z projektantem musi być przeanalizowane, czy wszystkie nasze pomysły da się zastosować i czy będą one dobrze do siebie pasowały.
pokój
Wprowadził: Maria Morri
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Modne urządzenia i dodatki sławne w 2015 roku

Zima już odeszła w niepamięć, więc aktualnie szybkimi krokami przybywa okres wiosenno-letni. A ramię w ramię z nim sezon remontowy. Wielu ludzi akurat ten okres wybiera na robienie swoich - mniej lub bardziej zaawansowanych - robót remontowych.
drzwi
Wprowadził: Bella Linea
Treści źródłowe: Bella Linea

Stolarka drzwiowa - skrzydła wewnętrzne

Przed podjęciem decyzji o zakupie drzwi, wskazane jest mieć wstępnie wytyczony rozkład wyposażenia danego wnętrza. Dzięki temu, łatwiej jest dostroić należyty typ skrzydeł, ich format, oraz model. Profesjonaliści od stolarki drzwiowej radzą, ażeby podmieniać framugę za każdym razem, jak wymieniamy drzwi. Często łączy się to z kuciem w ścianie i posadzkach, toteż drzwi wskazane jest wymieniać przy ewentualności większych remontów.
Jak zrobić modną fototapetę?
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Aby osiągnąć niepowtarzalny efekt w mieszkaniu, warto wybrać fototapetę

Urządzając określone pomieszczenia w swoim domu lub mieszkaniu z reguły szuka się ciekawych pomysłów. Każdy chce, aby jego wnętrza były oryginalne i spotykały się z pochwałami osób odwiedzających.
aranżacja wnętrz
Wprowadził: www.fotorolety.com
Treści źródłowe: www.fotorolety.com

Eklektyczna dekoracja wnętrz

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy wiedzą, kiedy jedynym słusznym (i osiągalnym) wystrojem wnętrz była prosta meblościanka. Byliśmy przyzwyczajeni, że odwiedzając kogoś spotkamy identyczny wystrój, który mieliśmy także przecież we własnym mieszkaniu. Tak to było, kiedy żadne nowinki dekoratorskie nie były w stanie przebić się do naszego kraju, nie mieliśmy ani szansy ani okazji na poznanie czegoś nietradycyjnego, co mogłoby zastąpić tradycyjny schemat. A teraz?
Pokój dzienny
Wprowadził: TNS Sofres
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urządzamy mieszkanie. Kilka złotych rad

Najważniejsze to urządzić dom tak, jak nam to odpowiada. Najważniejsze to mieć własny zakątek z klimatem. Co to znaczy? Oczywiście, dla każdej osoby to coś odmiennego, lecz liczy się własny pomysł, własna twórcza inwencja, to tak naprawdę klucz do własnego, oryginalnego stylu.
łóżka
Wprowadził: Black Red White SA

Ociepl swoje domowe ognisko niesamowitą głębią pięknych obrazów!

Tendencje w aranżacji wnętrz zmieniają się na równi z kierunkami w modzie odzieżowej. Poszczególne elementy dekoracyjne, występują nie tylko w niższych cenach, ale i w szerokiej ofercie wzorów i kolorów. Osoby dbające o jednolitą gamę dodatków sugerowanych obecnym trendem, mogą dobrać od talerzy na stół po fototapety na ścianę w rożnych punktach handlowych.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.