Wnętrze
drzwi
Wprowadził: Bella Linea
Treści źródłowe: Bella Linea

Stolarka drzwiowa - skrzydła wewnętrzne

Przed podjęciem decyzji o zakupie drzwi, wskazane jest mieć wstępnie wytyczony rozkład wyposażenia danego wnętrza. Dzięki temu, łatwiej jest dostroić należyty typ skrzydeł, ich format, oraz model. Profesjonaliści od stolarki drzwiowej radzą, ażeby podmieniać framugę za każdym razem, jak wymieniamy drzwi. Często łączy się to z kuciem w ścianie i posadzkach, toteż drzwi wskazane jest wymieniać przy ewentualności większych remontów.
Jak zrobić modną fototapetę?
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Aby osiągnąć niepowtarzalny efekt w mieszkaniu, warto wybrać fototapetę

Urządzając określone pomieszczenia w swoim domu lub mieszkaniu z reguły szuka się ciekawych pomysłów. Każdy chce, aby jego wnętrza były oryginalne i spotykały się z pochwałami osób odwiedzających.
aranżacja wnętrz
Wprowadził: www.fotorolety.com
Treści źródłowe: www.fotorolety.com

Eklektyczna dekoracja wnętrz

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy wiedzą, kiedy jedynym słusznym (i osiągalnym) wystrojem wnętrz była prosta meblościanka. Byliśmy przyzwyczajeni, że odwiedzając kogoś spotkamy identyczny wystrój, który mieliśmy także przecież we własnym mieszkaniu. Tak to było, kiedy żadne nowinki dekoratorskie nie były w stanie przebić się do naszego kraju, nie mieliśmy ani szansy ani okazji na poznanie czegoś nietradycyjnego, co mogłoby zastąpić tradycyjny schemat. A teraz?
Pokój dzienny
Wprowadził: TNS Sofres
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urządzamy mieszkanie. Kilka złotych rad

Najważniejsze to urządzić dom tak, jak nam to odpowiada. Najważniejsze to mieć własny zakątek z klimatem. Co to znaczy? Oczywiście, dla każdej osoby to coś odmiennego, lecz liczy się własny pomysł, własna twórcza inwencja, to tak naprawdę klucz do własnego, oryginalnego stylu.
łóżka
Wprowadził: Black Red White SA

Ociepl swoje domowe ognisko niesamowitą głębią pięknych obrazów!

Trendy urządzenia wnętrz zmieniają się na równi z kierunkami w modzie odzieżowej. Poszczególne elementy dekoracyjne, dostępne są nie tylko w niższych cenach, ale i w unikalnej ofercie wzorów i kolorów. Osoby ceniące sobie jednolitą gamę dodatków sugerowanych obecnym trendem, mogą dobrać od wazonów na stół po fototapety na ścianę w rożnych sklepach.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.