Wnętrze
drzwi
Wprowadził: Bella Linea
Treści źródłowe: Bella Linea

Stolarka drzwiowa - skrzydła wewnętrzne

Przed podjęciem decyzji o kupieniu drzwi, powinno się posiadać wstępnie rozplanowany układ wyposażenia danego wnętrza. Dzięki temu, łatwiej jest dostroić stosowny typ skrzydeł, ich wymiar, oraz szablon. Fachowcy od stolarki drzwiowej sugerują, by wymieniać futrynę za każdym razem, gdy zamieniamy drzwi. Często łączy się to z kuciem w ścianie i posadzkach, dlatego drzwi powinno się wymieniać przy sposobności większych remontów.
Jak zrobić modną fototapetę?
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Aby osiągnąć niepowtarzalny efekt w mieszkaniu, warto wybrać fototapetę

Urządzając określone pomieszczenia we własnym domu czy mieszkaniu z reguły szuka się niebanalnych pomysłów. Każdy pragnie, żeby jego wnętrza były oryginalne i spotykały się z uznaniem osób trzecich.
aranżacja wnętrz
Wprowadził: www.fotorolety.com
Treści źródłowe: www.fotorolety.com

Eklektyczna dekoracja wnętrz

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy wiedzą, kiedy jedynym właściwym (i osiągalnym) wystrojem domu była prosta meblościanka. Mogliśmy być pewni, że odwiedzając kogoś zastaniemy tam bardzo podobny wystrój, który mieliśmy także przecież we własnym mieszkaniu. Sytuacja taka miała miejsce, kiedy żadne trendy nie były w stanie przebić się do naszego kraju, nie mieliśmy ani szansy ani okazji na zakupienie czegoś nowego, co mogłoby zastąpić zastany schemat. A dzisiaj?
Pokój dzienny
Wprowadził: TNS Sofres
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urządzamy mieszkanie. Kilka złotych rad

Najistotniejsze to urządzić mieszkanie tak, jak nam to odpowiada. Najważniejsze to mieć dom z charakterem. Co to oznacza? Wiadomo, dla każdego to coś innego, ale najważniejszy jest własny pomysł, własna kreatywna pomysłowość, to jest klucz do swojego, oryginalnego stylu.
łóżka
Wprowadził: Black Red White SA

Ociepl swoje domowe ognisko niesamowitą głębią pięknych obrazów!

Tendencje urządzenia wnętrz ulegają zmianie sezonowo, jak w modzie odzieżowej. Poszczególne elementy dekoracyjne, oferowane są nie tylko w przystępnych cenach, ale i w szerokiej ofercie wzorów i kolorów. Osoby ceniące sobie pełną serię dodatków sugerowanych obecnym trendem, mogą dobrać od stroików na stół po fototapety na ścianę w rożnych sklepach.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.