Wnętrze
wygląd
Wprowadził: Spot Light
Treści źródłowe: Spot Light

Czy dobór białych sprzętów meblowych do naszych pomieszczeń, jest dobry?

Wybór dobrze dobrane koloru naszych szaf i komód, ma wielkie znaczenie dla ogólnej aranżacji naszych mieszkań.


Czy dobór białych sprzętów meblowych do naszych pomieszczeń, jest dobry?

Wydaje się jednak, że białe meble, potrafią okazać się strzałem w dziesiątkę.
salon
Wprowadził: Jaysin Trevino
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacja salonu, a więc jak urządzić bardzo ważny pokój naszego domu

Nasz dom to nasze królestwo, zatem z chęcią dbamy o każdy jego kąt oraz zastanawiamy się, co więcej można zrobić, by jeszcze lepiej czuć się w jego wnętrzu. Jednym z kluczowych pomieszczeń jest salon, który musimy zaaranżować z wyjątkową uwagą, gdyż tutaj spędzamy naprawdę wiele czasu, zarówno z domownikami, jak i z gośćmi, jakich psorimy z rozmaitych okazji.
lustro
Wprowadził: Rosa Preiß
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szklarz wszystko nam robi dokładnie

Czy spodobają nam się części robione ze szkła?

Trzeba wiedzieć, że oferowanych nam będzie sporo różnych elementów, które wykonane okazują się być przy użyciu szkła, skradło nasze serce, to koniecznie musimy się zastanowić, czy chcemy je widzieć u siebie w mieszkaniu. Ma szansę się okazać, że przez nie nasze wnętrza pozyskają na lekkości.
oświetlenie
Wprowadził: Opera Cadet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób stworzyć w domu niepowtarzalną, przyjemną aurę?

Mówi się, że wszędzie dobrze, ale właśnie w domu najlepiej. Podobnie jak w wielu polskich przysłów i rozpowszechnionych związkach frazeologicznych i to ma w sobie wiele prawdy. W dużej mierze za nasze wygodne funkcjonowanie w przestrzeni mieszkalnej odpowiada bowiem stworzona przez nas specyficzna atmosfera, którą charakteryzuje przede wszystkim niezmierzone ciepło i mnóstwo innych niezwykle ważnych aspektów.
oświetlenie salonu
Wprowadził: Mikhail Golub
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najciekawsze tendencje ostatnich czasów w zagadnieniu oświetlania domów.

Każdy kto miał kiedykolwiek kontakt z budową albo aranżacją domu wie, iż pod żadnym pozorem nie jest to proste zadanie. Na głowie właściciela jest mnóstwo rzeczy wymagających własnoręcznego wkładu. Pochłaniają one naprawdę dużo godzin cennego czasu, jak również taką samą ilość energii. Jedną z najtrudniejszych kwestii niewątpliwie jest dobór odpowiedniego i gustownego oświetlenia.
wnętrze domu
Wprowadził: Michael Coghlan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki prosty sposób przeobrazić wystrój pomieszczenia, żeby zauroczyć znajomych?

Aktualnie mamy mocno zaawansowany poziom grafiki. Da się z niej korzystać w zasadzie w każdej branży. Toteż ciekawym rozwiązaniem na zmianę wystroju wnętrza są nowoczesne fototapety. Jedno zdjęcie jest w stanie kompletnie zmienić wygląd wnętrza. Wykonana w odpowiednim wymiarze oraz na niezniszczalnym tworzywie pozwala utworzyć we własnym domu istne dzieła sztuki. Fototapety są uznawane za swój urok oraz stosunkowo łatwy montaż.
kuchnia, meble kuchenne
Treści źródłowe: pixabay

Planowanie małej kuchni – czyli w jaki sposób zrobić to z wyczuciem

Kuchnia skupia życie rodzinne. Zaczynając od robienia dań, poprzez plotki przy kawie, aż po olbrzymie spotkania. Miejsca może trochę mało, ale właśnie to pomieszczenie, jako jedno z nielicznych stanowi centrum życia domu. Tutaj są zapachy.
Sauna parowa
Wprowadził: Hotel Arthur
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pragniesz posiadać saunę we własnym mieszkaniu? Znajdź firmę, która zaprojektuje ją dla ciebie

Seanse w saunie chwalą się coraz znaczniejszym zainteresowaniem. Są korzystne dla zdrowia oraz urody, więc dobrze jest regularnie odwiedzać tego typu przybytki i oddawać się dobroczynnym kuracjom w cieple.
nowoczesne mieszkanie
Wprowadził: zenjazzygeek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dowiedz się jakie podarunki i prezenty uradują Twoich przyjaciół, którzy wprowadzają się do nowego mieszkania

Chyba każdy z nas marzy o tym, żeby mieć ślicznie urządzone wnętrze. Niestety po zakończeniu wszystkich robót budowlanych okazuje się, że posiadamy ograniczone zasoby finansowe i nie możemy pozwolić sobie na zbyt wiele. Jeśli i my posiadamy taki kłopot to już teraz musimy pomyśleć jak możemy go rozwiązać. Z pewnością możemy ukradkowo i delikatnie podpowiedzieć naszym bliskim co mogą nam dać z okazji parapetówki w naszym domu.
Urządzenia
Treści źródłowe: flickr.com

Zamontuj innowacyjną izolację we własnym domu

W dzisiejszych czasach, wciąż wiele rodzin żyje w domach, które powstały przed wieloma"paroma dziesięcioleciami. Nic w tym dziwnego, konstrukcje tego rodzaju są solidne i okazałe, często otrzymaliśmy je po przodkach.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.