Wnętrze
oświetlenie
Wprowadził: Opera Cadet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób stworzyć w domu niepowtarzalną, przyjemną aurę?

Mówi się, że wszędzie dobrze, ale to właśnie w domu najlepiej. Podobnie jak w ogromie polskich powiedzeń i spopularyzowanych związkach frazeologicznych i to pod wieloma względami jest prawdziwe. W dużej mierze za nasze komfortowe funkcjonowanie w przestrzeni mieszkalnej odpowiada bowiem stworzona przez nas specyficzna atmosfera, którą cechuje przede wszystkim nieocenione ciepło i mnóstwo innych szczególnie ważnych czynników.
oświetlenie salonu
Wprowadził: Mikhail Golub
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najciekawsze tendencje ostatnich czasów w zagadnieniu oświetlania domów.

Każdy kto miał kiedykolwiek kontakt z budową albo urządzaniem domu wie, że pod żadnym pozorem nie jest to proste wyzwanie. Na głowie nadzorującego przebieg budowy i aranżacji jest ogrom rzeczy wymagających osobistego wkładu. Pożerają one naprawdę wiele godzin cennego czasu, jak również podobną ilość energii. Jedną z najtrudniejszych kwestii niewątpliwie jest wybranie odpowiedniego i gustownego oświetlenia.
wnętrze domu
Wprowadził: Michael Coghlan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki prosty sposób przeobrazić wystrój pomieszczenia, żeby zauroczyć znajomych?

W danej chwili mamy bardzo rozwinięty poziom fotografii. Da się z niej korzystać w zasadzie w każdej branży. Toteż ciekawym pomysłem na odnowę wystroju wnętrza są nowoczesne fototapety. Jedna fotografia jest w stanie kompletnie zmienić wygląd wnętrza. Zrobiona w optymalnym rozmiarze oraz na odpornym materiale pomaga stworzyć w czterech ścianach prawdziwe dzieła sztuki. Fototapety są cenione za swój urok i stosunkowo łatwy montaż.
kuchnia, meble kuchenne
Treści źródłowe: pixabay

Planowanie małej kuchni – czyli w jaki sposób zrobić to z wyczuciem

W kuchni skupia się życie rodzinne. Zaczynając od wykonywania dań, poprzez plotki przy kawie, aż po wielkie spotkania. Miejsca może trochę mało, ale dzięki temu to pomieszczenie, jako jedno z niewielu stanowi centrum życia domu. Tutaj są zapachy.
Sauna parowa
Wprowadził: Hotel Arthur
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pragniesz posiadać saunę we własnym mieszkaniu? Znajdź firmę, która zaprojektuje ją dla ciebie

Zabiegi w saunie szczycą się coraz większym zainteresowaniem. Są dobroczynne dla zdrowia oraz piękna, zatem warto regularnie odwiedzać tego typu przybytki i oddawać się wspaniałym kuracjom ciepłem.
nowoczesne mieszkanie
Wprowadził: zenjazzygeek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dowiedz się jakie podarunki i prezenty uradują Twoich przyjaciół, którzy wprowadzają się do nowego mieszkania

Prawdopodobnie każdy z nas marzy o tym, aby mieć ładnie wyposażone wnętrze. Niestety po zakończeniu wszystkich robót budowlanych okazuje się, iż mamy ograniczone fundusze i nie możemy pozwolić sobie na zbyt dużo. Jeżeli i my posiadamy tego typu problem to już teraz musimy się zastanowić jakim sposobem możemy go rozwiązać. Z pewnością możemy dyskretnie i delikatnie podpowiedzieć naszym krewnym co mogą nam podarować z okazji parapetówki w naszym domu.
Urządzenia
Treści źródłowe: flickr.com

Zamontuj innowacyjną izolację we własnym domu

W obecnych czasach, wciąż sporo rodzin żyje w domach, które zbudowano przed kilkoma dziesięcioleciami. Nic w tym zaskakującego, konstrukcje tego typu są solidne i okazałe, z pewnością otrzymaliśmy je po przodkach.
Glass table
Wprowadził: Jackie Muzo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wybór właściwego schematu domu

Dobór stosownego wzoru domu to nadzwyczaj istotna kwestia. Propozycja musi pasować do wymiarów parceli, wytycznych określonych przez urząd danej gminy, oraz dopełniać wymagania właściciela.
dom jednorodzinny
Wprowadził: shankar s.
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób udekorować okno w sposób nowoczesny?

Doskonale zaaranżowane pomieszczenie to dbałość o szczegóły. Pomieszczenie w stylu nowoczesnym wymaga nie wyłącznie odpowiedniego doboru barw i zachowania minimalizmu w wyposażeniu, ale również podkreślenia charakteru aranżacji poprzez detale.


W jaki sposób udekorować okno w sposób nowoczesny?

Pewnym z nich, mimo pozorów bardzo istotnym, jest oprawa okien.
wystrój wnętrz
Wprowadził: JOHNSON DESIGN SDTUDIO
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Decyzja o tym, by zmienić design biura w celu odświeżenia posiadanego przez niego wizerunku

Zadecydowanie o tym, żeby zmienić wygląd biura w celu odnowienia jego wizerunku będzie decyzją, jaką musi podjąć właściciel biura, kiedy tylko spostrzeże, iż naprawdę w jego miejscu pracy należy wykonać to, co zmieni znacząco aktualne odebranie konkretnego miejsca. Z tego względu między innymi tak istotne pozostaje to, by znalazł on stosowną firmę odnośnie jakiej będzie mógł mieć pewność, że biuro przejdzie przez prawdziwą zmianę wizerunku.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.