Jakie pomocnicze możliwości mogłaby mieć innowacyjna deska sedesowa?

Dbałość o higienę to niezwykle istotna sprawa, jednak nie dla wszystkich używanie zwykłej toalety jest takie łatwe. Osoby w podeszłym wieku albo z niepełnosprawnością mogą w co poniektórych przypadkach posiadać duże kłopoty z korzystaniem np. z toalety.

deska bidetowa

Autor: Rosendahl
Źródło: Rosendahl
Szczęśliwie wytwórcy urządzeń sanitarnych znakomicie o tym wiedzą, z tego też powodu w swej ofercie posiadają różnorodnego typu Produkty, jakie ułatwiają takim osobom codzienną troskę o utrzymywanie czystości.

Czy wiesz, że istnieją innowacyjne typy przedmiotów, których możemy używać do zachowania higieny? Przykładowo tego typu deska bidetowa mogłaby zostać wyposażona o swój panel sterowania, przy pomocy jakiego mógłbyś przykładowo regulować nawet temperaturę deski oraz… wody, jaka przemywa Twoje intymne okolice po tym, gdy już załatwisz swe potrzeby fizjologiczne.

Ten artykuł ma niezwykle ciekawą treść, lecz odszukaj serwis, który zawiera analogiczne informacje. Również na pewno będą niezwykle interesujące.

Należałoby tu wspomnieć, że taka nowoczesna deska bidetowa (w serwisie) posiada własny mały bojler o pojemności około 1 litra, więc samo narzędzie powinno zostać podłączone do gniazdka elektrycznego. W zależności od typu deski, może ona mieć różne pomocnicze funkcje. Są zatem różne tzw. programy mycia, jakie odróżniają się od siebie przykładowo ciśnieniem lecącej ze specjalnej dyszy wody i poziomem wysunięcia wspomnianej dyszy. Jest rola czyszczenia dla kobiet i mycia dla wszystkich ludzi, niezależnie od płci.

umeblowanie

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com
Montaż tego typu deski zajmuje około 30 minut i nie nastręcza większego kłopotu nawet osobom, jakie nie mają doświadczenia przy pracach hydraulicznych.

Taka deska bidetowa ma naturalnie system powolnego opuszczania, co może zapobiec jakimkolwiek hałasom, jednak przy wielu pozostałych jej możliwościach to wyłącznie tzw. wisienka na torcie.