Odpowiednio dopasowane dekoracje ślubne, mogą sterować naszymi zmysłami

Piękne ciepłe lato, okres który w naturze wyróżnia się bogactwem zbóż, traw, polnych kwiatów oraz kwiatów ogrodowych. A przed narzeczonymi, niezwykły, najważniejszy dzień w życiu – ślub. W plenerze, wywoła wrażenie wiejskości, wyjątkowości, delikatności.

Uroczystość weselna pod białym namiotem z elementami wiejskimi. Rozsypane na stole płatki herbacianej róży, pot-pouri z pięknie pachnącymi mieszankami zapachowymi. Panna młoda z wiązanką luźno związanych kwiatów, złożony z wonnego groszku, chabrów, stokrotek czy maków oraz oryginalnej zieleni np. bluszczy, paproci.

przygotowania do wesela

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Te i inne koncepcje, sposobu przeprowadzenia przyjęcia weselnego, przygotowują coraz bardziej popularne firmy zajmujące się usługami dekoratorskimi. Firmy dekoratorskie, wykwalifikowane w twórczych niekonwencjonalnych inwencjach, potrafią spełnić najśmielsze koncepcje młodych. Potrzeba czasami czegoś więcej, niż tylko fantastycznie przygotowanego projektu. Tylko prawidłowo dopasowane dekoracje wnętrz bielsko biała uczynią, że ceremonia ślubna, nawet na powietrzu, może być bardzo efektowny. Wszystko co jest ładne, wprowadzi w dodatnie emocje, pobudzi zmysły i spowoduje, że przyjęcie zostanie, młodym i gościom na długo w pamięci. Bez wątpienia to kwiaty są tym cudownym uzupełnieniem, które fantastycznie podkreślą podniosłość uroczystości ślubnej.

Nie ma podziału na kwiaty pozytywne i negatywne, każde mają swoje charakterystyczne działanie ze względu na odcień i budowę. Ponieważ kwiaty bardzo mocno trafiają do podświadomości , mogą być efektywne w swoim działaniu w trakcie przyjęcia. Utrzymane w jasnych barwach zawierających więcej bieli i błękitu, bardziej ascetyczne, mogą pomóc przetrwać, stresujące chwile samej ceremonii, niwelując obawę ale też mogą pomóc stymulować odpowiednie nastawienie. Porą popołudniową i wieczorową, po ceremonii ślubnej, gdy emocje nieco spadną, można wybrać nieco odważniejsze kolory (szczegóły), równocześnie redukując zmęczenie po ciężkim i stresującym dniu oraz stymulować zmysłowość i radość.