Przystrojenie kaplicy i auta do ślubu- ciekawe porady

W Polsce najpopularniejszym miejscem do zawierania związków małżeńskich ciągle zostaje świątynia. Decydując się na dekoracje kościoła, powinno się wiedzieć co chcielibyśmy w nim schować, a co wyeksponować, toteż należy najpierw go szczegółowo obejrzeć.

Dekoracja kościoła jest zależna nie wyłącznie od jego wizerunku, ale przede wszystkim od gustu państwa młodych.

Zajmują Cię różnego typu branżowe posty? Zatem kliknij tutaj tablice reklamowe i czytaj nasze nowe newsy na ten temat. Mamy nadzieję na Twoją recenzję.

To od nich zależy czy pragną mieć nowoczesny charakter aranżacji, czy marzą o szablonowej scenerii. Sprytnym rozwiązaniem na ukrycie zniszczonych ław jest zawieszenie na nich lambrekinów tiulowych. Można również rozciągnąć kobierzec, czy chodnik, ażeby przejście do ołtarza było bardziej uroczyste.

Ukochanym akcentem, zwłaszcza dam, są płatki róż wzdłuż drogi wiodącej do ołtarza. Bajecznie będą wyglądały zestawy z kwiatów, uszeregowane w kluczowych punktach. Żeby przystosować dekoracje samochodu do ślubu (www), trzeba wziąć pod uwagę rodzaj i wielkość samochodu, oraz charakter wesela.

Bardzo ważne jest stworzenie ozdoby pasującej z samochodem i koronnym kolorem ślubnym. Do dekoracji samochodu do ślubu wykorzystuje się przeważnie kwiatów, materiałów, kokard materiałowych, balonów. Dekoracja powinna być tak zamocowana, aby nie skaleczyć lakieru auta. Znaczące jest, ażeby dostosować także kwiaty do samochodu. Do eleganckiej limuzyny nie powinny nadawać się te same kwiaty co do zabytkowego czterokołowca.