Polerowany beton – współczesna technologia renowacyjna podłóg

Polerowany beton to posadzka betonowa poddana odpowiedniej mechanicznej obróbce – polerowaniu i chemicznej, impregnacji.
Przede wszystkim jest to renowacyjna technologia, jednak można w niej realizować także nowe podłogi betonowe, tak ozdobne, jak również fabryczne.

beton polerowany

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Jakiego rodzaju atuty posiada beton polerowany? O tym, iż cement jest materiałem, ponadczasowym nie trzeba przekonywać nikogo. Stosowali go już Starożytni Rzymianie. W Polsce z profesjonalnie zrealizowanymi posadzkami betonowymi mamy do czynienia od około 20 lat. A ponieważ podłogi są to nawierzchnie w największym stopniu narażone na zużywanie w każdym obiekcie, to też posadzki betonowe (http://bazalt.pl/) wykonane kilkanaście albo parę lat wstecz wymagają już renowacji.
Wszystkie zakłady, które mają posadzki betonowe nadające się do wykonania betonu polerowanego są zakładami działającymi „w biegu”. Częstokroć nie można, poza urlopowym sezonem albo świętami, wyłączyć choćby jakiejś części zakładu dla dokonania reperacji posadzek przykładowo w technikach żywicznych. Tymczasem można to zrobić z polerowanym betonem.

Chcę przyciągnąć Cię na moje www (https://www.invado.pl/drzwi-wewnetrzne/listwy-wykonczeniowe). To nowiutka strona, która zawiera masę ciekawych treści. Miło będzie też, jeżeli zostawisz recenzję.

Przesunąć maszyny, produkt w magazynie, przeorganizować komunikacyjne ciągi po czym odnawiać kolejną część. Pola robocze – miejsca w jakich wykonywana jest naprawa obeznany wykonawca bez trudu połączy bez dostrzegalnego znaku, gdzie nastąpiło to łączenie.

Dosyć sprawny skład posadzkarzy jest w stanie wykonać za jednym razem 70 m2 betonu polerowanego w przeciągu 10 godzin pracy. Natychmiast po wykonaniu pola betonu polerowanego podłoga jest gotowa do eksploatacji.