Którą szeregówkę Wrocław zakupić, by mieszkać komfortowo?

Szeregówka Wrocław to pokaźne pole przeróżnych ofert. Przykładowa szeregówka Wrocław kosztuje 525 000 zł (4 705 zł/m2). Jest to cena za wielkość 111,59 m2, liczbę pokoi – cztery, liczbę pięter 1-piętrowy budynek, typ budynku – szeregowy, rok budowy – 2016, ilość łazienek – dwa, stan budynku – stan deweloperski, charakter – jednorodzinny, technikę wykonania – Ytong, ogrzewanie – CO gazowe, dach – dachówka, okna – plastikowe i garaż w budynku. Do tego media, czyli gaz, siła , prąd, woda i kanalizacja miejska.
Taki przykładowy domek na osiedlu to niezwykła oferta zarówno dla Ciebie jak również Twojej rodziny. To niecodzienne miejsce, które może zaspokoić wszystkie najważniejsze potrzeby osób, które chcą mieszkać na przestronnych obszarach zielonych, bez wysokiej zabudowy, czyli w cichym i kameralnym miejscu.

Przedstawiany oryginalny tekst (http://www.sklephypo.pl/84-zestawy-glebinowe-z-duzym-zbiornikiem) ma dane, które przedstawiają dany temat, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

Sześciosegmentowa zabudowa szeregowa takiego domu z ogrodem, a także wraz z oddzielną wewnętrzną drogą włącznie z dwustronnymi chodnikami do specjalnego wykorzystania przez mieszkańców pozwala zachować zarówno ciszę i spokój. W dodatku, zagrodzone osiedle razem z bramą wjazdową z pewnością zagwarantuje bezpieczeństwo Twoich najbliższych, a także pozwoli Twoim maluchom na spokojne i przyjemne spędzanie swojego czasu na pobliskim osiedlowym placu zabaw. Taki dom o powierzchni 111,59 m2, posiada widny taras wychodzący na ogromny, rozległy i nasłoneczniony ogród, a także garaż z podjazdem. Na ten wyjątkowy warunek domu składa się parter, gdzie jest wejściowy hol, ogromny salon z kominkiem, kuchnia wraz z jadalnią oraz łazienka i garaż. Na pierwszym piętrze są umiejscowione trzy sypialnie, oraz druga łazienka. Ponadto, przestronne poddasze zapewnia komfortowe miejsce na urządzenia rzadziej używane oraz sentymentalne pamiątki z dzieciństwa. Całość szeregówka Wrocław została skomponowana w sposób nadzwyczaj przemyślany. Ścianka kolankowa, skosy dachu i sufity są dosyć wysoko, co natomiast powoduje wrażenie dużej przestrzeni, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej szczegółów w tym temacie znajdziesz na stronie .

Nowoczesne osiedle

Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Taka przykładowa oferta umiejscowiona jest w przyjaznej dzielnicy na granicy sąsiadujących ze sobą osiedli. W takiej cenie domek charakteryzuje się małą odległością od centrum, co umożliwia dotrzeć w 20 minut do Wrocławskiego Rynku. Ponadto osiedle szeregówki charakteryzuje się przyjemnym, zielonym otoczeniem, niską zabudową jednorodzinną, a także bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej, miejsc handlowo-usługowych i placówek oświatowych. Ponadto, bardzo dobre drogi osiedlowe zagwarantowana infrastruktura techniczna, a także rozbudowa drogi o dwa pasy jezdni, co pozwala jeszcze lepiej komunikować to miejsce. Niejeden domek zachęca do nabycia, bo objęty jest programem Mieszkanie dla Młodych.

W pobliżu dokmu znajduje się basen, zabudowa niska, bank/bankomat, apteka oraz przychodnia/szpital, restauracje i kawiarnie. W dodatku bardzo dobre połączenia z PKP, autobusami, centrum handlowym, przedszkolem, placem zabaw, szkołą podstawową oraz gimnazjum i sklepem. W takim koszcie jest więc w czym wybierać. Taka szeregówka Wrocław jest godna swojej ceny. A takich ofert jest na rynku więcej.