Sprzątanie
Sprzątanie pomieszczeń
Wprowadził: Sean Mulgrew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak utrzymywać wysoki poziom czystości w wielkich budynkach?

Sprzątanie należy do zdecydowanie najistotniejszych czynności w życiu codziennym niemalże każdego człowieka. Przecież wszystkie zaniedbania w tej kwestii mogłyby prowadzić do tego, że całe nasze otoczenie po krótkim czasie zwyczajnie obrosłoby w brud, co równocześnie sprawia, że korzystanie z dowolnego budynku byłoby nie tylko niezbyt wygodne, ale wprost i ryzykowne. Na szczęście jednak produkty które są do tego przeznaczone odznaczają się obecnie ogromnym wręcz zróżnicowaniem, zatem wystarczy po prostu zainteresować się nimi trochę bardziej aby praktycznie zawsze móc znaleźć wśród nich coś faktycznie dla siebie odpowiedniego.
płot
Wprowadził: Takuma Kimura
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co jest ważne, kiedy chodzi o sposób wyposażenia miejskich toalet? Jakich urządzeń nie może tam zabraknąć?

Właściwe wyposażenie łazienek to spora sztuka, a co dopiero jeżeli chodzi o te w przestrzeni publicznej. Te bowiem rządzą się trochę innymi prawami.


Co jest ważne, kiedy chodzi o sposób wyposażenia miejskich toalet? Jakich urządzeń nie może tam zabraknąć?

W takich otwartych dla wielu osób toaletach zachowanie higieny jest zapewne jeszcze ważniejsze aniżeli w standardowych, występujących w każdym domu łazienkach.
lampa
Wprowadził: Technolux
Treści źródłowe: Technolux

Jakiego typu funkcje musi spełniać mieszkanie? Na co zwrócić uwagę w czasie aranżowania wnętrza?

Dom to miejsce, gdzie spędza się wiele czasu, z tego względu wszystkim właścicielom zależy na tym, ażeby taka aranżacja w pełni odpowiadała potrzebom domowników.
konferencja
Wprowadził: ITU Pictures
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pomysł na własny biznes, czyli w jaki sposób uruchomić firmę sprzątającą?

Ostatnimi laty można obserwować rosnące zapotrzebowanie na usługi profesjonalnego porządkowania. Wielkie instytucje jak też firmy zatrudniają firmy zewnętrzne, które troszczą się o porządek.


Pomysł na własny biznes, czyli w jaki sposób uruchomić firmę sprzątającą?

Dotyczy to tak domów i mieszkań prywatnych, jak także biur i miejsc publicznych.
Sprzątanie mieszkania i domu
Wprowadził: International Labour Organization
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym się różnią porządki domowe od sprzątania profesjonalnego?

Każdy czasem dokładnie czyści swe cztery kąty. Sprzątanie mieszkania jest stosunkowo prostym zadaniem, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy w handlu dostępne są różnorakie środki przydatne do czyszczenia. Mają one różną formę od pianek po proszki oraz emulsje.
Sprzątanie kuchni
Wprowadził: Sidolux Crystal
Treści źródłowe: Sidolux Crystal

Jak zachować porządek w domu babcinymi metodami?

Dzisiaj na rynku możemy dostać bardzo dużo środków ułatwiających życie współczesnym kobietom. Wśród nich między innymi: preparaty do dywanów i tapicerki, preparaty do mebli i podłóg, preparaty do prania i płukania a nawet preparaty do prasowania. Dla nas dzisiaj jest naturalne iż mamy w zasięgu dłoni wszystkie te współczesne środki. A jak ongi radziły sobie ze sprzątaniem nasze babki i prababki? One miały zawsze sposoby na wszystko!
sprzątanie
Treści źródłowe: sxc.hu

Wielkanocno – wiosenne sprzątanie

W naszym mieszkaniu już na początku Wielkiego Tygodnia zaczynamy wielki szał wielkanocno – wiosennego sprzątania. Wpierw mama rusza na spore zakupy do hurtowni z artykułami gospodarstwa domowego.
sprzątaczki

Jak wygląda fachowe sprzątanie biur

Rok kalendarzowy pomału przybliża się do mety. Jest początek jesieni. To dla firm porządkujących okres ogromnie trudny, ale i jednocześnie będzie to okres „żniw”. Aura bowiem służy intensywnym pracom porządkowym. Polska, złota jesień jest ostatnim momentem by dokonać robót pielęgnacyjnych firmowego trawnika, skosić go ostatni raz przed przymrozkami, przekazać w bezpieczne miejsce delikatne rośliny ozdobne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.