Mieszkanie
Tynki cienkowarstwowe
Wprowadził: Sto - ispo
Treści źródłowe: Sto - ispo

W większej mierze korzystniejsze tynki, które służą nie tylko zabezpieczeniu, lecz i dekoracji budynku mieszkalnego.

W większej mierze przynoszące korzyść tynki, które służą nie tylko ochronie, ale i udekorowaniu domu jest możliwość dobrać, czy to już na etapie powstawania mieszkania, albo także jeśli przeprowadza się jego remont.
koszty
Wprowadził: LK&Projekt
Treści źródłowe: www.dom-jednorodzinny.pl

Docieplenia poddasza wraz z pomocą pianki - po co w ogóle to robić?

Jak to łatwo się domyśleć wszystko posiada swoje własne wady, jak również i zalety. W sposób dokładnie taki sam ma się sprawa wraz z posiadaniem autentycznego domu, a mieszkania, o które to wbrew pozorom dba się całkiem inaczej.
Ciemne okna firmy MS więcej niż OKNA
Wprowadził: MS więcej niż OKNA
Treści źródłowe: MS więcej niż OKNA

W niejednym biurze projektowym uda Ci się kupić projekty domów tanich w budowie oraz innowacyjne szkice domów!

Jesteś w tej chwili w trakcie szukania inspiracji na budowę własnego domku? Zamierzasz zatrudnić najlepszego projektanta, jaki stworzy specjalnie dla Ciebie niezwykły projekt? Nie zwlekaj więcej czasu, tylko już dziś odwiedź profesjonalne biuro projektowe, w którym spotkasz ludzi z milionem pomysłów na minutę!
sypialnia
Wprowadził: Vinotti Sp. z o.o. S.K.A.
Treści źródłowe: Vinotti Sp. z o.o. S.K.A.

Młode pary zaczynają swoje wspólne życie przeważnie od swojego pokoiku

Młode pary rozpoczynają życie we dwoje najczęściej od własnego pokoju w domu rodzinnym lub wynajmują małe mieszkanie, by móc w pełni samodzielnie decydować o swoim życiu.
mieszkanie, dom, roślinność
Wprowadził: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Materiały prasowe

Wiosenna metamorfoza mieszkania?Na wiosnę każde lokum może przejść metamorfozę

Powoli, dość powoli, ale jednak – zbliża się wiosna! Oprócz tego, wystartuje moment na zmiany i niejedna osoba pomarzy coś zmienić w swoim mieszkaniu! Opiszę Wam teraz, jak prezentuje się najciekawsza metamorfoza mieszkania, którą testowałam.
mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W przypadku, jeżeli zamierza się kupić lokum w Gdańsku, lepiej decydować się na nowe oraz nowoczesne budynki

Nadchodzi taka chwila, kiedy człowiek powinien myśleć o kupnie własnego mieszkanka albo domu. Dzisiaj nie stwierdza się najmniejszych trudności z dostępem do atrakcyjnych obiektów, przeszkodą w realizacji tego typu zamierzeń staje się tylko sytuacja finansowa. Kiedy ma się odpowiednią sumę można nabyć dom swych marzeń.
nieruchomość na sprzedaż
Wprowadził: Mark Moz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakich miastach powinno się poszukać swojego nowego mieszkania?

Posiadanie osobistego miejsca zamieszkania niewątpliwie jest marzeniem bardzo dużej części naszego społeczeństwa. Okazuje się bowiem, że w wielu przypadkach nie może być ono zrealizowane ze względu na duże ograniczenia finansowe, z którymi na nieszczęście przychodzi nam się zmierzyć. Szczęśliwie istnieje dużo wypróbowanych sposobów, dzięki którym możemy uposażyć się w dodatkowe środki pieniężne, dzięki którym będziemy mogli zrealizować nasz zakup. Pozyskanie zasobów finansowych nie jest jednak najogromniejszym kłopotem, z którym przyjdzie nam zawalczyć.
oświetlenie pod szafki kuchenne
Wprowadził: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Chcesz posiadać doskonale oświetlone pokoje w mieszkaniu – sprawdź, za czym warto się rozglądać

Kiedy posiada się swój dom, chce się, by był przepiękny, by napawał dumą, aby dawał chwile wytchnienia, aby sprawiał, że spędzony w nim czas był tym najważniejszym w ciągu całego dnia. Stąd tak mocno wszyscy się starają, by ten wspomniany dom okazał się tym wymarzonym. Ogromną wagę w tym wszystkim ma oświetlenie.
Biokominek Brasa
Wprowadził: Brasa
Treści źródłowe: Brasa

Czy warto obecnie kupić kominek wykorzystujący biopaliwa?

Kupno kominka jest marzeniem wielu klientów. Nie może to dziwić, bo faktycznie kominek w domu nadaje niepowtarzalny nastrój pomieszczeniu. Ciepło z niego płynące może ogrzać w zimne dni. Nie każdy jednak może sobie na niego zgodzić się. Obywatele mieszkający w bloku nie mogą przecież zamontować komina i przechowywać drewna w bloku. Co mają uczynić, jeżeli nad wyraz chcą mieć w swoim domu kominek? Rozwiązaniem może być kupno kominka na biopaliwo.
wnętrze
Wprowadził: Steve Larkin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Niesztampowe wnętrze – w jaki sposób to zrobić?

Każdemu, kto urządza swoje mieszkanie zależy, aby wyglądało ono idealnie – i to zarówno na zewnątrz, jak też wewnątrz. Przecież to w nim spędzamy większość swego życia, tak naprawdę każdą noc i choć parę godzin każdego dnia. To w nim odpoczywamy, to do niego uciekamy przed całym światem. Dlatego dobrze faktycznie się postarać, aby było ono zaaranżowane nie tylko praktycznie, ale też stylowo. Krótko mówiąc – tak, żeby aż chciało nam się do niego każdego dnia wracać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.