Mieszkanie
budownictwo
Wprowadził: www.GlynLowe.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Biuro projektowe Warszawa zrobi dla nas wiele ciekawych propozycji

Przeważnie jeżeli aranżujemy własny dom, albo biuro, posiadamy mniej więcej obraz tego, jak chcemy żeby się prezentowało oraz jak powinno ono wyglądać. Od czasu do czasu jednak nie umiemy się zdecydować na żadną z propozycji, która pojawia się w naszej głowie, tak jak oraz nie potrafimy stwierdzić, co właściwie spodobało nam się najbardziej. Na szczęście ciągle mamy szansę nawiedzić biuro projektowe Warszawa pod tym względem posiada dla nas najlepsze propozycje, i tam powiedzieć o swoich wizjach i obawach.
Pomieszczenia w domu
Wprowadził: OK Apartment
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pomyśl tylko, w jaki sposób myśli Twoje... mieszkanie

Myślisz, jak urządzić dom? jakich wyborów dokonać, jak stylistycznie dobrać wszystkie komponenty? To nic dziwnego, ponieważ nie tylko Ty nad tym się zastanawiasz. Każdego dnia wiele osób planuje jak urządzić swoje mieszkanie. Dawniej było łatwiej, bo nie istniał zbyt rozległy wybór, obecnie wybór jest, lecz nie zawsze dopasowany na naszą kieszeń, nie możemy też zakupić wszystkiego na co mamy ochotę. Istotnie, czynnik ekonomiczny jest najistotniejszy.
Kolekcja mebli „Blue Lagoon“
Wprowadził: BAGGI Design
Treści źródłowe: BAGGI Design

Jak odpowiednio wyposażyć kawalerkę?

Mieszkanie w kawalerce to trudne pomieszczenie do urządzania. Powodem jest przede wszystkim nieduży metraż. Małe wnętrza za każdym razem stanowią wyzwanie. Z jednej strony osoba aranżująca wnętrze musi postawić na dużą funkcjonalność, a jednocześnie zadbać o walory estetyczne. Kiedy jest mało przestrzeni trudno pomieścić interesujące dekoracje czy dobrze dopasowane meble, które nie zmniejszą funkcjonalności mieszkania.
Skandynawia we wnętrzu
Wprowadził: Pracownia Anny Koszeli
Treści źródłowe: Pracownia Anny Koszeli

W jaki sposób urządzić designersko pomieszczenia?

W dzisiejszych czasach design z pewnością jest niesłychanie ważnym aspektem każdego wymiaru naszej codzienności. Wielu z nas chce, by wszystkie fragmenty naszego wyposażenia oraz funkcjonowania mogły cieszyć się szczególnym widokiem.
aranżacja wnętrz
Wprowadził: www.fotorolety.com
Treści źródłowe: www.fotorolety.com

Eklektyczna dekoracja wnętrz

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy wiedzą, kiedy jedynym słusznym (i osiągalnym) wystrojem wnętrz była prosta meblościanka. Byliśmy przyzwyczajeni, że odwiedzając kogoś spotkamy identyczny wystrój, który mieliśmy także przecież we własnym mieszkaniu. Tak to było, kiedy żadne nowinki dekoratorskie nie były w stanie przebić się do naszego kraju, nie mieliśmy ani szansy ani okazji na poznanie czegoś nietradycyjnego, co mogłoby zastąpić tradycyjny schemat. A teraz?
lampy
Wprowadził: Technolux
Treści źródłowe: Technolux

Oświetlenie w wystroju mieszkania

To, na jakie żyrandole się zdecydujemy jest bardzo znaczącą sprawą, ponieważ to właśnie one ostatecznie decydują o charakterze wnętrza. Dziś wiesza się je już nie tylko i wyłącznie w bawialniach, lecz też w alkowach, korytarzach, czy też kuchniach, z reguły w centralnej części sufitu. Stworzone mogą one być z kryształków, z porcelany, ze szkła, z paciorków, z witek wikliny.
Pokój dzienny
Wprowadził: TNS Sofres
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urządzamy mieszkanie. Kilka złotych rad

Najważniejsze to urządzić dom tak, jak nam to odpowiada. Najważniejsze to mieć własny zakątek z klimatem. Co to znaczy? Oczywiście, dla każdej osoby to coś odmiennego, lecz liczy się własny pomysł, własna twórcza inwencja, to tak naprawdę klucz do własnego, oryginalnego stylu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.