W obecnych czasach stawia się dużo drapaczy chmur – duży odsetek nawet bardzo blisko centrum

Duża grupa wieżowców, które stawia się niejednokrotnie stosunkowo blisko Starówki, to inaczej nazywane – Business CITy. USA takie mini miasteczka, gdzie tętni życie biznesu i wielkich pieniędzy, są budowane już od dawna.

W Polsce powolutku zaczynają się pojawiać.
Łazienka, ceramika sanitarna Touch w wersji wiszącej

Autor: Coram Poland
Źródło: Coram Poland
Wyjątkiem jest rzecz jasna stolica kraju. Tam już od jakiegoś czasu licznie stawia się biznesowe wieżowce. Inne metropolie jednakże dopiero zaczynają doganiać świat. Parę z nich zaczyna intensywnie rozwijać się w tym obszarze. Przykładowo Wrocław – miasto pragnie dogonić europejskie normy. Tym bardziej, że leży blisko granicy z Niemcami. To zawsze dość duży atut dla prowadzenia biznesu. Do stawiania tak wysokich budynków niezbędny jest fachowy sprzęt. Toteż jeśli potrzebne są żurawie wynajem nie jest ciężką sprawą.
Na Dolnym Śląsku mamy co najmniej kilkanaście firm, które wynajmują ciężki, budowlany (szerzej w serwisie http://eogniwa.pl/produkt/rukcug-wciagarka-reczna-h-f-s-lb-6000kg/) sprzęt. Trzeba tylko poszperać w sieci. Toteż jeśli interesują Was wydzierżawione żurawie Wrocław nie zawiedzie. Jest to ogromny ośrodek, gdzie sporo się dzieje i projektuje. Z pewnością na horyzoncie miasta zauważymy co najmniej kilka tych dość charakterystycznych maszyn. Będzie to oznaczało, że gdzieś właśnie powstaje coś nowego i pewnie będzie to drapacz chmur.

Jeżeli nie z biurami, to zapewne z apartamentami. Dziś też jest to dobra inwestycja – Kupno mieszkania na wysokim piętrze drapacza. Piękny widok na całe miasto zrekompensuje pewnie wysoką cenę mieszkania.