Jak zakupić dobrą i ekonomiczną myjkę cisnieniową?

Jeżeli masz własny domek z garażem, w jakim ponadto stoi przynajmniej jeden pojazd, to prędzej lub później dotrzesz do wniosku, że stanowczo lepiej będzie przenieść sprawę mycia pojazdu ze specjalistycznych myjni wprost na swoje podwórko.

To jest o wiele szybsze a przy umiejętnym zastosowaniu ciśnienia wody, może w szerszej perspektywie być nawet mniej kosztowne.
wywóz odpadów

Autor: Arvell Dorsey Jr.
Źródło: http://www.flickr.com
Warto rozumieć, że w przypadku używania takiego towaru jak myjki ciśnieniowe, zużycie wody utrzymuje się na szczeblu około 400 litów na godzinę mycia, w czasie gdy typowy wąż ogrodowy wykorzystuje jej parę razy więcej – nawet około 3000 l na godzinę.

Czy zaciekawił Cię wpis? Tak? To wyrywamy się z newsem, że przygotowaliśmy dla Ciebie dostęp za darmo do następnych postów pod podanym linkiem.

Jednak naturalnie wszystko zależy od sposobu, w jaki korzystamy z obu sprzętów. W obu można by regulować nie tylko czas użycia cieczy, ale także ciśnienie przy pomocy jakiego wykonujemy określone prace. W wypadku myjek do zastosowań prywatnych, wystarczyłoby zakupić taką, która generuje ciśnienie do 150 bar. Jeśli jednak żyjemy w jakimś miejscu na peryferiach dużych miast, gdzie nie brakuje błotnistych dróg, należałoby zastanowić się nad kupnem trochę mocniejszej myjki – tego typu, która działa przy ciśnieniu od 150 do 400 barów.

W momencie nabywania myjki musimy zwrócić uwagę nade wszystko na: efektywność pompy, ciśnienie, największą temperaturę wody doprowadzanej do narzędzia oraz długość węża, wymiary i ciężar myjki. Ważne jest również jej wyposażenie pomocnicze w przykładowo części wymienne.

Dla przykładu czy w opakowaniu mamy dodatkowe szczoteczki, czy też należy je kupić dodatkowo? Jak długi jest kabel zasilający oraz jak długi jest szlauch doprowadzający wodę? Czy wytwórca zaproponował parę końcówek czy też może posiadamy końcówkę uniwersalną?