Światło
Diody LED
Wprowadził: sxc.hu
Treści źródłowe: sxc.hu

Podstawowe informacje o wykorzystaniu ledowego oświetlenia, czemu jest ono aktualnie tak popularne.

W ostatnich latach ledowe oświetlenie led zaczęło bardzo zyskiwać na popularności. Wynika to z paru rzeczy, lecz mając na uwadze plusy technologii trudno się dziwić, że jest ona tak popularna. Przede wszystkim ledowe żarówki są dużo oszczędniejsze od tradycyjnych, i to różnica jest rzeczywiście duża, bo kilkukrotna. Przy kilkunastu lampach w mieszkaniu różnice na rachunkach są naprawdę spore, nawet biorąc pod uwagę wyższe ceny za żarówki ledowe w ciągu paru miesięcy powinny się one zwrócić.
lampy
Wprowadził: Susanne Nilsson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie w wystroju wnętrz - jeden z nadzwyczaj istotnych szczegółów

W dzisiejszych czasach ludzie są niezmiernie wyczuleni na wszelkiego typu niuanse i detale w aranżacji. Rzecz jasna przede wszystkim tyczy się to ich domów, jakie chcieliby urządzić jak najlepiej. Kierują uwagę na wszelkie szczegóły, które zdołają dodać pokojom ciekawego wyrazu i stylu.
lampa ledowa
Wprowadził: N i c o l a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Światło led w mieszkaniach i budynkach przemysłowych

Oświetlenie ledowe staje się coraz to bardziej powszechne. Na rynku pojawia się coraz to więcej wielorakich gatunków i kształtów taśm LED. Cechą wspólną każdych typów taśm jest elastyczność, możliwość cięcia nożyczkami, również samoprzylepne podłoże. W wypadku doboru stosownej taśmy LED musimy kierować się przede wszystkim parametrami świetlnymi, posiadaniem przez taśmy stosownych atestów, także jakością. Listwa LED musi być należycie dobrana do każdego pokoju.
lampa
Wprowadził: Technolux
Treści źródłowe: Technolux

Trzeba przejrzeć oferowane lampy

Musimy przejrzeć przeróżne oferty

Trzeba przejrzeć oferowane lampy

Oświetlenie ciągle będzie istotne, dlatego właśnie powinniśmy przypatrzeć się temu, jakie lampy będą nam oferowane, ponieważ tylko wtedy będziemy posiadali gwarancję, że właściwie je dopasujemy do naszych wymagań. Warto od czasu do czasu poszukiwać inspiracji w odpowiednich katalogach z lampami, gdyż wtedy może nam wpaść do głowy jakiś ciekawy sposób ich dobierania.
Barwna kolekcja tkanin Mosaik
Wprowadził: Dekoria
Treści źródłowe: Dekoria

Czym jest wizualizacja architektoniczna? W jakich miejscach jest wykorzystywana? Jaką pełni rolę?

W związku z dużą konkurencją praktycznie w każdej dziedzinie, dziś trzeba już używać znacznie bardziej skomplikowanych narzędzi, gdy chcemy sprzedać konkretny produkt. Można zaobserwować dużą ilość firm deweloperskich, jakie toczą walkę o klientów.
Lampka nocna
Wprowadził: Milán Auman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacje mieszkań - oświetlenie

Aranżacje wnętrz to także oświetlenie, nadzwyczaj istotny aspekt projektu. Światło stwarza klimat mieszkania. Przy jego pomocy odpowiednio modulujemy przestrzeń. Odpowiednie wykorzystanie światła dopomaga tuszować deficyty pomieszczeń, powiększać niskie pomieszczenia jak też rozszerzać wąskie.
włączona lampa z wyróżniająca się żarówką
Wprowadził: Faruk Ateş
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przeróżne odmiany lamp

Dobre oświetlenie posiada bardzo ważną rolę na co dzień. Podstawowe jest z całą pewnością światło słońca, które towarzyszy człowiekowi w Dzień. Niejednokrotnie jednak jest niewystarczające, szczególnie w niektórych miejscach. Ponadto po zmroku sztuczne źródła oświetlenia są niezbędne. Dzieje się tak w szczególności w miesiącach zimowych, gdy słońce zachodzi już po południu.
informacje o alarmie
Wprowadził: Misanthropic One
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie led dla przemysłu - optymalny model instalacji, na który można się zdecydować

W powierzchniach biurowych oświetlenie ma niezmiernie ogromne znaczenie. Rozliczne zakłady i istotne korporacje niejednokrotnie pracują przez istotną część doby dlatego niezbędne jest założenie prawidłowej instalacji, jaka zapewni ciągły napływ światła.
dekoracje do salonu
Wprowadził: Texas State Library and Archives Commission
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak optycznie zwiększyć mały salon? Jak go urządzić, aby wyglądał naprawdę dobrze?

Również mały salon może mieć niepowtarzalny urok, wiele jednakowoż jest zależne od tego, w jaki sposób go zaplanujemy. Salon musi być reprezentacyjnym, ciekawym, jasnym miejscem.
Nowoczesne oświetlenie

Współczesne trendy i kierunki w oświetleniu wnętrz, wykorzystanie w tym nowoczesnych rozwiązań.

Urządzając swoje mieszkanie czy też dom nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. Co prawda w każdym domu światło się znajduje, jednak wielu właścicieli nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużo można za jego pomocą zdziałać w środku. Oświetlenie spełnia bowiem także istotną rolę dekoracyjną, za jego pomocą można zaakceptować niektóre elementy i zrobić niezwykle przyjemną atmosferę.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.