Światło
Lampka nocna
Wprowadził: Milán Auman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacje mieszkań - oświetlenie

Aranżacje wnętrz to także oświetlenie, nadzwyczaj istotny aspekt projektu. Światło stwarza klimat mieszkania. Przy jego pomocy odpowiednio modulujemy przestrzeń. Odpowiednie wykorzystanie światła dopomaga tuszować deficyty pomieszczeń, powiększać niskie pomieszczenia jak też rozszerzać wąskie.
włączona lampa z wyróżniająca się żarówką
Wprowadził: Faruk Ateş
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przeróżne odmiany lamp

Dobre oświetlenie posiada bardzo ważną rolę na co dzień. Podstawowe jest z całą pewnością światło słońca, które towarzyszy człowiekowi w Dzień. Niejednokrotnie jednak jest niewystarczające, szczególnie w niektórych miejscach. Ponadto po zmroku sztuczne źródła oświetlenia są niezbędne. Dzieje się tak w szczególności w miesiącach zimowych, gdy słońce zachodzi już po południu.
informacje o alarmie
Wprowadził: Misanthropic One
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie led dla przemysłu - optymalny model instalacji, na który można się zdecydować

W powierzchniach biurowych oświetlenie ma niezmiernie ogromne znaczenie. Rozliczne zakłady i istotne korporacje niejednokrotnie pracują przez istotną część doby dlatego niezbędne jest założenie prawidłowej instalacji, jaka zapewni ciągły napływ światła.
dekoracje do salonu
Wprowadził: Texas State Library and Archives Commission
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak optycznie zwiększyć mały salon? Jak go urządzić, aby wyglądał naprawdę dobrze?

Również mały salon może mieć niepowtarzalny urok, wiele jednakowoż jest zależne od tego, w jaki sposób go zaplanujemy. Salon musi być reprezentacyjnym, ciekawym, jasnym miejscem.
Nowoczesne oświetlenie

Współczesne trendy i kierunki w oświetleniu wnętrz, wykorzystanie w tym nowoczesnych rozwiązań.

Urządzając swoje mieszkanie czy też dom nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. Co prawda w każdym domu światło się znajduje, jednak wielu właścicieli nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużo można za jego pomocą zdziałać w środku. Oświetlenie spełnia bowiem także istotną rolę dekoracyjną, za jego pomocą można zaakceptować niektóre elementy i zrobić niezwykle przyjemną atmosferę.
Lampy wiszące
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Najlepsze możliwości, jakie daje do dyspozycji producent

Czym zaskoczy nas sklep internetowy z lampami w zbliżającym się sezonie? Bez wątpienia producent zaproponuje ulepszone rozwiązania, biorąc pod uwagę naświetlacze i lampy. Ciągle najwyższa jakość, doskonałe opcje, a także korzystne ceny zachęcają wielu klientów do przetestowania kolejnych opcji. Firmowe lampy i akcesoria do lamp dostępne są zarówno w sklepach na miejscu, jak i na stronach www producenta. Owocne zakupy tylko ze sprawdzoną firmą!
oświetlenie w kuchni
Wprowadził: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O tym jak nabyć fachowe oświetlenie do kuchni

Oświetlenie kuchenne, to niesamowicie istotny element, dlatego że musi ono gwarantować dogodne warunki wszelkim osobom, jakie będą korzystać z różnorakich narzędzi kuchennych. Kuchnia to jedno z najistotniejszych pomieszczeń w każdym domu, bo tam przygotowywane są wszystkie potrawy i osoby zajmujące się tymi czynności, spędzają w niej bardzo dużo czasu każdego dnia. Dobre oświetlenie kuchni, wpływa na znakomity komfort pracy, bo na wszystko jest szansa wtedy mieć podgląd, a osoba przeprowadzająca wszelkie prace, po prostu ma możliwość czuć się w tym miejscu komfortowo.
oświetlenie

W jaki sposób dobierać oświetlenie, aby pełniło swoją istotną rolę? O jakich rzeczach należy pamiętać?

Ciężko wyobrazić sobie mieszkanie bez odpowiedniego oświetlenia. Tak naprawdę trudno funkcjonować gdziekolwiek nie mając dostępu do dobrego światła. Można sobie w ten sposób żyć jakiś czas, gdy brak jest światła (bo jest na przykład burza), lecz na dłuższy czas jest to niemożliwe. Jest to nieznośne w każdym wymiarze. Nie dość, że nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować, to przy tym traci na tym nasz stan zdrowia i życie towarzyskie.
sypialnia
Wprowadził: Our House OM10
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rola światła w pokojach. Vademecum rozjaśniania pomieszczeń.

Współcześnie światło nie służy wyłącznie zadaniom funkcjonalnym i nie oświetla zacienionych partii mieszkania. Obecnie można dzięki światłu optycznie powiększyć pomieszczenia czy też stworzyć je bardziej ozdobnymi. Właściwie rozplanowane oświetlenie może poprawić fatalne proporcje mieszkania – zniżyć wysoki sufit albo poszerzyć wąski pokój. Co więcej, nietypowe wzornictwo lamp zapewnia ciekawy efekt dekoracyjny. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż każdy pokój pełni inną rolę, więc wybór oświetlenia musi być dopasowany do nich indywidualnie.
Żyrandole
Wprowadził: Susanne Nilsson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W wystroju wnętrz oświetlenie ma duże znaczenie - ciekawe modele lamp

Dzisiaj większą część ludzi zwraca dużą uwagę na aranż swojego domu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bowiem każdy lubi otaczać się ślicznymi rzeczami i żyć w estetycznie umeblowanym miejscu. Gdy wobec tego chodzi o własne mieszkanie czy też dom koncentrujemy się na tym jeszcze bardziej.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.