Bezpieczeństwo
mieszkanie - panorama
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Idealne lampy - do kuchni, łazienki, salonu

Wybór oświetlenia uzależniony jest od od typu wnętrza oraz potrzeb domowników. Zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać? Poniżej kilka porad!
dom
Wprowadził: Dave Conner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się jak u siebie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Bez względu na to, jak duży jest nasz dom, z pewnością jest on miejscem, gromadzącym ludzi chcących pracować, uczyć się i oddawać się swoim pasjom mając poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej rodziny, to winniśmy troszczyć się o to, by każdego dnia niczego jej nie brakowało. Nasz dom to miejsce jedyne i niepowtarzalne, stąd też przy jego aranżowaniu warto przemyśleć, co zagwarantuje mu optymalny poziom ochrony przed niebezpieczeństwami z zewnątrz.
dom z drewna
Wprowadził: DAVINCI Haus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wpływ odwodnienia na niezmienność eksploatacyjną mostowych obiektów

Wypracowano system odwodnienia mostów ujednolicony pod względem użytkowym, funkcjonalnym jak też zapewnienia wytrzymałości, wykorzystywany tak dla nowo wznoszonych mostów, jak także przy przebudowach a także renowacjach.


Wpływ odwodnienia na niezmienność eksploatacyjną mostowych obiektów

Generalnie wiadomo, iż należyte odwodnienie budowlanych obiektów, w tym mostów, ma bezpośredni wpływ na wytrzymałość tychże budowli.
drzwi antywłamaniowe
Wprowadził: Irish Home
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób można zabezpieczyć nasz dom, jak i zdrowie naszych bliskich przed tragicznym w skutkach przeżyciem, jakim niewątpliwie jest włamanie?

Wiele osób przyznaje, iż odczuwałoby strach gdyby ich dom znajdował się w odosobnionym i trochę mrocznym miejscu jak dla przykładu pod lasem. Nie ma w tym jednak nic nadzwyczajnego, gdyż takie obawy są naturalnym odruchem człowieka, który zawsze żył pośród tłumów innych ludzi.
monitoring ip
Wprowadził: Ceramstic
Treści źródłowe: Ceramstic

Przywykliśmy do obecności sprzętów nagrywających w bardzo wielu wielkich miejscach

Popularnie stosowany monitoring nie robi obecnie na nas dużego wrażenia.


Przywykliśmy do obecności sprzętów nagrywających w bardzo wielu wielkich miejscach

Coraz lepiej też bardzo duża liczba z nas orientuje się w poszczególnych systemach monitoringu i zdaje sobie sprawę, jakie w razie konieczności wybrać do siebie.
zabezpieczenie
Wprowadził: Office of Naval Research
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio zaprojektować konstrukcje budynków?

Zwiększa się rynek nowoczesnych inwestycji w budynki mieszkalne oraz usługowo-handlowe. Zwłaszcza z uwagi na rozmaitego rodzaju optymalizacje kosztów i sprawy techniczne, coraz częściej stawia się rozmaitego typu hale. Powinny być one jednakże wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i z zachowaniem wszystkich istniejących norm.
przebudowa budynku
Wprowadził: Public domain: Use these pix for any purpose
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wymagająca praca dla absolwentów studiów budowniczych

Mnóstwo osób, które kończą budownictwo pragnie uzyskać uprawnienia kierownicze. Jest to jednakże bardzo trudne, bo trzeba zdać skomplikowany test i mieć długie doświadczenie pracy na budowie.
dom w płomieniach, pożar
Wprowadził: 111 Emergency

Jakie warto mieć zabezpieczenia przeciwpożarowe? Co będzie konieczne jeżeli wybuchnie pożar? O czym pamiętać?

Nie dziwi, jak dom kojarzy się z poczuciem bezpieczeństwa, lecz jednak czy faktycznie zawsze jesteśmy bezpieczni w miejscu zamieszkania? Do jednych z częściej występujących zagrożeń należą pożary, jakie niestety mogą zdarzyć się wszędzie, więc musimy być przygotowani na taką ewentualność.
zbrojenie
Wprowadził: NAVFAC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ogrodnictwo to moje zamiłowanie - jakie akcesoria czy gadżety są tak naprawdę potrzebne ogrodnikowi amatorowi

Uprawianie ogrodu lub ogródka daje niemało radości, a także nie mniej okazji do tego, żeby weekendowe czy czwartkowe popołudnia spędzać na otwartym powietrzu. Prace zaczynają się wczesną wiosną lub nawet końcem zimy i w żadnym wypadku nie kończą się wraz z pojawieniem się pierwszych przymrozków. Natomiast zimę można również wykorzystać w twórczy sposób - czytanie branżowych gazet i poradników, a nawet uczestnictwo w targach ogrodniczych to zaledwie wybrane pomysły.
dom z garażem
Wprowadził: Tony Cairns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szybka budowanie garażu murowanego, Wiśniowski bramy segmentowe

Przepisy mówią, że budowa garażu bez względu na jego przestrzeń potrzebuje pozwolenia. Nie mają również znaczenia jego konstrukcja, ani tworzywo, z którego zostanie wykonany. Wpierw powinno się sprawdzić, czy teren działki jest objęty programem lokalnym. Jeśli nie, przed wystąpieniem o zezwolenie na budowę inwestor powinien uzyskać w urzędzie gminy decyzję o warunkach zabudowy. By dostać zezwolenie niezbędne jest spełnienie warunku dobrego otoczenia, co oznacza, że na przyległych działkach musi istnieć zabudowa, na podstawie której jest możliwość wyznaczyć parametry przewidywanego obiektu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.