Salon
oświetlenie
Wprowadził: Kids Town
Treści źródłowe: Kids Town

Z jakiej przyczyny dobre lampy i oświetlenie są tak ważkie?

Jaką funkcję pełni oświetlenie w domu czy mieszkaniu? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie łatwa i pewnie większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, iż oświetlenie ogrywa niezwykle istotną rolę w całej aranżacji!
biuro-zdjecie

Jakie są plusy mebli na wymiar? Dlaczego to doskonały wybór? Gdzie dobrze jest poszukiwać dobrych ofert?

Aranżacja domu to często konieczność pójścia na kompromis. Dotyczy to często ciężkich do zrealizowania w praktyce wizji, albo też za drogich przedmiotów, z których musimy zrezygnować.
luksusowa łazienka
Treści źródłowe: flickr.com

Jak rozplanować remont mieszkania, aby wszystko poszło po naszej myśli.

Czasami z bólem w życiu przychodzi taki moment kiedy musimy rozplanować nasz czas na renowację naszego domu. Zwróćmyuwagę jednak, że najpierw należy poszukać takie tricki, by szybko i użytecznie odrobić swoją pracę.
obraz
Wprowadził: http://demur.pl
Treści źródłowe: http://demur.pl

W wystroju wnętrz znaczenie mają wszelkie dodatki, które ładnie uzupełniają całość

Otaczanie się ładnymi przedmiotami jest w jakimś stopniu symbolem naszych czasów. Coraz więcej osób zwraca uwagę na dodatki, jakie zwracają spojrzenia i wspaniale dopełniają cały wystrój. Bez wątpienia w aranżacji wnętrz mają one duże znaczenie, bo można dzięki nim z prostotą odświeżyć stary już wystrój lub niekiedy całkowicie go zmienić. W pomieszczeniach, w jakich działamy na co dzień rozmieszczamy malowidła czy donice, aby uczynić je eleganckimi. Warto wobec tego śledzić liczne portale internetowe, na jakich znajduje się wiele fotografii będących genialną inspiracją.
salon
Wprowadził: OKNOPLAST-Kraków
Treści źródłowe: OKNOPLAST-Kraków

Wytworne umeblowanie pokojowe i komplety wypoczynkowe do salonu

Urządzając dom czy mieszkanie, bezsprzecznie przykładamy sporą wagę do umeblowania. Meble pełnią ważną rolę w każdej aranżacji. Przede wszystkim są niezmiernie pożyteczne, niewątpliwie nie wyobrażamy sobie sypialni bez łóżka czy też komody, zaś salonu bez wygodnej kanapy, szafek z półkami lub foteli. Nikogo nie powinno się więc przekonywać, że meble są jedną z najistotniejszych części wszelkiej aranżacji.
oświetlenie

W jaki sposób dobierać oświetlenie, aby pełniło swoją istotną rolę? O jakich rzeczach należy pamiętać?

Trudno wyobrazić sobie dom pozbawiony właściwego oświetlenia. W ogóle ciężko jest funkcjonować gdziekolwiek nie mając dostępu do dobrego światła. Można sobie tak żyć jakiś czas, gdy brakuje światła (bo trwa na przykład burza), ale na dłuższy czas jest to wręcz nie do zniesienia. Jest to nieznośne w każdym wymiarze. Nie dość, iż nie jesteśmy w stanie normalnie egzystować, to przy tym traci na tym nasz stan zdrowia i życie towarzyskie.
Żyrandole
Wprowadził: Susanne Nilsson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W wystroju wnętrz oświetlenie ma duże znaczenie - ciekawe modele lamp

Obecnie większą część ludzi kieruje ogromną uwagę na wystrój swojego domu. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem każdy lubi otaczać się pięknymi rzeczami i żyć w schludnie umeblowanym miejscu. Jeżeli wobec tego chodzi o własne mieszkanie lub dom skupiamy się na tym jeszcze bardziej.
odbitka - okna
Wprowadził: coloeus&k___a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przykryj się cieplutkim i przyjemnym w dotyku kocem, to najlepszy sposób na spędzenie zimnego wieczoru

Kiedy na zewnątrz jest naprawdę brzydko oraz zimno, miło jest okryć się mięciutkim oraz ciepłym pledem, poczytać książkę albo obejrzeć film w tak przytulnym otoczeniu.
salon
Wprowadził: Max-Fliz
Treści źródłowe: Max-Fliz

Kładź szczególny nacisk na codzienny komfort we własnym domu

Każdy, kto tylko zabiera się akurat za aranżowanie dowolnych wnętrz w swoim domu musi zdawać sobie sprawę z tego, że osiągnięcie przy czymś takim w pełni satysfakcjonujących rezultatów praktycznie w żadnym wypadku nie jest niczym prostym.
Salon w stylu nowoczesnym
Wprowadził: Mikhail Golub
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacja niedużego mieszkania

Wśród najważniejszych rzeczy, które sprawiają, że pokoje są różne jest metraż. Długość i szerokość pomieszczenia mają duży wpływ na to, jak salon ma być zaaranżowany. Przykładowo, do niewielkiego i wielkiego salonu musimy podejść zupełnie inaczej.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.