Salon
szafa
Wprowadził: Nacho
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dekorowanie przestrzeni w salonie

Pokój dzienny, podobnie jak każde inne pomieszczenie, można urządzić na wiele rozmaitych sposobów. Dobór wszelkich elementów do salonu zależny jest od mieszkańców. Obecnie w sprzedaży jest tak wielki wybór mebli i dodatków, że każdy może stworzyć niepowtarzalne pomieszczenie. Oczywiście wymaga to pewnej wiedzy i poczucia smaku, ale generalnie nie jest to kłopotliwe zadanie. Wystrój wnętrz wchodzi również w zakres obowiązków niektórych zawodów, między innymi dekoratora wnętrz.
plafon
Wprowadził: 123rf
Treści źródłowe: 123rf

Stylowe plafon do czterech kątów

Kiedy poszukujemy oświetlenie do mieszkania bardzo ważne jest by dobrać wszystko do aranżacji wnętrza mieszkania. Gdy już postaraliśmy się wyszukać wszystko do domu, to pamiętajmy o lampach, żyrandolach oraz o plafonach. Nie możemy kupować jakiejkolwiek lampy i uważać jej, za nie zbyt pasujący element w przestrzeni i powtarzać, że najistotniejsze, że świeci.
oświetlenie
Wprowadził: Kids Town
Treści źródłowe: Kids Town

Z jakiej przyczyny dobre lampy i oświetlenie są tak ważkie?

Jaką funkcję pełni oświetlenie w domu czy mieszkaniu? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie łatwa i pewnie większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, iż oświetlenie ogrywa niezwykle istotną rolę w całej aranżacji!
biuro-zdjecie

Jakie są plusy mebli na wymiar? Dlaczego to doskonały wybór? Gdzie dobrze jest poszukiwać dobrych ofert?

Urządzanie mieszkania to z reguły konieczność dojścia do różnych kompromisów. Dotyczy to naszych trudnych do wykonania w praktyce pomysłów, lub też za drogich przedmiotów, z których trzeba zrezygnować.
luksusowa łazienka
Treści źródłowe: flickr.com

Jak rozplanować remont mieszkania, aby wszystko poszło po naszej myśli.

Czasami z bólem w życiu przychodzi taki moment kiedy musimy rozplanować nasz czas na renowację naszego domu. Zwróćmyuwagę jednak, że najpierw należy poszukać takie tricki, by szybko i użytecznie odrobić swoją pracę.
obraz
Wprowadził: http://demur.pl
Treści źródłowe: http://demur.pl

W wystroju wnętrz znaczenie mają wszelkie dodatki, które ładnie uzupełniają całość

Otaczanie się ładnymi przedmiotami jest w pewnym stopniu symbolem naszych czasów. Coraz więcej ludzi zwraca uwagę na dodatki, jakie przyciągają spojrzenia i rewelacyjnie dopełniają cały wystrój. Nie ulega wątpliwości, że w aranżacji wnętrz mają one wielkie znaczenie, bo można dzięki nim z prostotą odświeżyć stary już wystrój lub nieraz kompletnie go zmodyfikować. W pokojach, w jakich funkcjonujemy codziennie rozmieszczamy malowidła czy dzbany, żeby uczynić je eleganckimi. Warto wobec tego śledzić różnorodne strony internetowe, na jakich znajduje się sporo zdjęć będących genialną inspiracją.
salon
Wprowadził: OKNOPLAST-Kraków
Treści źródłowe: OKNOPLAST-Kraków

Wytworne umeblowanie pokojowe i komplety wypoczynkowe do salonu

Urządzając dom lub mieszkanie, niewątpliwie przykładamy dużą wagę do umeblowania. Meble pełnią istotną funkcję w każdej aranżacji. Przede wszystkim są bardzo pożyteczne, z pewnością nie wyobrażamy sobie sypialni bez łóżka czy komody, zaś salonu bez wygodnej kanapy, szafek z półkami bądź foteli. Nikogo nie należy więc przekonywać, że meble są jedną z najważniejszych części wszelkiej aranżacji.
oświetlenie

W jaki sposób dobierać oświetlenie, aby pełniło swoją istotną rolę? O jakich rzeczach należy pamiętać?

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie pozbawiony odpowiedniego oświetlenia. W ogóle ciężko jest funkcjonować w każdym miejscu bez dostępu do dobrego światła. Możemy sobie w ten sposób poradzić jakiś czas, kiedy brak jest światła (gdyż trwa przykładowo burza), lecz na dłuższą metę jest to wręcz nie do zniesienia. Jest to nieznośne w każdym wymiarze. Nie dosyć, że nie jesteśmy w stanie normalnie egzystować, to do tego traci na tym nasz stan zdrowia i życie towarzyskie.
Żyrandole
Wprowadził: Susanne Nilsson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W wystroju wnętrz oświetlenie ma duże znaczenie - ciekawe modele lamp

Na obecną chwilę większość ludzi zwraca ogromną uwagę na wystrój swojego domu. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ każdy lubi otaczać się ślicznymi rzeczami i mieszkać w ładnie umeblowanym miejscu. Jeśli w takim razie chodzi o osobiste mieszkanie lub dom koncentrujemy się na tym coraz bardziej.
odbitka - okna
Wprowadził: coloeus&k___a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przykryj się cieplutkim i przyjemnym w dotyku kocem, to najlepszy sposób na spędzenie zimnego wieczoru

Kiedy na zewnątrz jest naprawdę brzydko oraz zimno, miło jest okryć się mięciutkim oraz ciepłym pledem, poczytać książkę albo obejrzeć film w tak przytulnym otoczeniu.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.