Szafka
szafka
Wprowadził: Christian Aleksander
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co jesteśmy w stanie zalecić kobietom, które w najbliższym miesiącu planują kupić szafkę na obuwie

Szafki na buty pozostają tym elementem wystroju wnętrza, który jest najczęściej kupowany przez posiadaczy mieszkań w miastach i zarazem pomijany przez osoby mieszkające w przysiółkach. Ci pierwsi w miarę zużywania się jesiennych par błyskawicznie się ich pozbywają, a potem zakupują w sklepach nowe tenisówki. Z kolei ci drudzy o dużo rzadziej pozbywają się tego typu staroci, co możemy wytłumaczyć faktem, że w domach usytuowanych na wsiach zawsze znajdzie się trochę wolnej przestrzeni na jeszcze jedną parę starych butów, które nawiasem mówiąc zawsze się przydają w czasie sezonowych prac w sadzie. Morał jest następujący: na wsiach par butów jest na tyle dużo, że trudno je pomieścić we wnętrzu jednego mebla.
Drzwi szklane
Wprowadził: Wonderlane
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Duża część rodaków wciąż ma w pamięci meblościanki z okresu PRL - obecnie ich miejsce na szczęście zajmują wielofunkcyjne szafy przesuwne

Mieszkania w Polsce często nie są ogromne. Pomimo to pragniemy je urządzić tak, żeby wszystko przyjemnie. Jeżeli funkcjonujemy z całą rodziną, to każdy z nas ma dużą ilość swoich przedmiotów, które chciałby gdzieś chować.
Patelnie Scanpan
Wprowadził: Scanpan
Treści źródłowe: www.smakprostoty.pl

Czym się charakteryzuje oświetlenie typu LED, jakie ma plusy i gdzie jest stosowane.

Oświetlenie ledowe zaczęło się ostatnio cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem. W dużym stopniu wynika to z tego, że ma naprawdę dużo zalet, pomimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu.
aranżacja wnętrza
Wprowadził: xrayspx
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak istotny jest dla Ciebie wygląd Twojego domu? Wybierasz wytrzymałe, jakościowe meble czy być może preferujesz meble ekonomiczne, jakie nie gwarantują wysokiej jakości?

Wszystko jest do siebie podobne, narzekasz, gdy szukasz czegoś oryginalnego. I dotyczy to wielu rzeczy, lecz w największej liczbie przypadków możemy tak zdefiniować poszukiwanie czegoś oryginalnego do naszego mieszkania. Są sklepy, gdzie oferowane są dosyć tanie, ale tandetne przedmioty. Każdy zna te firmy, każdy zapewne w którymś etapie życia tam coś kupował. Jednak, na dłuższą metę oferta tego typu sklepów jest godna pożałowania, gdyż ich wyroby są po pierwsze – marne, a po drugie trochę tandetne. Co więc zrobić, aby urządzić swój dom oryginalnie.
pejzaż - mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przygotowanie miejsca dla malucha, czyli jak stworzyć dla niego przestrzeń pragnień.

W momencie, kiedy pociecha chce mieć swój miejsce, w twojej głowie pojawia się utrudnienia jego stworzenia. Jeśli w dzisiejszych czasach jest niesłychanie mnóstwo rozwiązań, które mogą pomóc przygotować wymarzony pokój dla dziecka.
luksusowe meble
Wprowadził: FuFu Wolf
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeżeli to obecnie jesteśmy w czasie kupowania mebli, to stawiamy tylko na te najwyższej klasy

W dzisiejszych czasach wielu ludzi szuka czegoś zupełnie nietuzinkowego. Powoli odchodzą do lamusa stare i znane nam wszystkim schematy myślenia, które doprowadziły do tego, że świat w różnych miejscach na ziemi prezentuje się niekiedy w zasadzie tak samo. Czasami wystarczy przyjrzeć się naszemu własnemu otoczeniu – jeździmy do pracy podobnymi autami, na wakacje wybieramy się zazwyczaj w rozchwytywane strony, na obiad gotujemy to, co większość ludzi itd.
kuchnia
Wprowadził: MEGA MEBLE
Treści źródłowe: MEGA MEBLE

Jakich błędów nie należy popełniać przy projektowaniu kuchni?

Urządzenie małej kuchni to wielki problem, ale z dużą bywa jeszcze większy. Znajoma projektantka wnętrz została poproszona o pomoc. Właściciel zakupił pokaźnych rozmiarów apartament i pojawił się problem z równie ogromną kuchnią połączoną z salonem. W stumetrowym wnętrzu całą ścianę zajmowały szafki kryjące, garnki, naczynia, a przed nimi ulokowano wyspę. Obok musiał również stanąć duży stół, bo gospodarze często wydają przyjęcia. Na sofę oraz fotele prawie zabrakło metrażu. Okazało się, iż wyspa "z przyległościami" zajmowała aż piętnaście metrów. Stanowiła ogromnych rozmiarów pomnik na środku placu. Czy na takim efekcie i nam zależy?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.