Ogrodzenie
welcome

Odlewnictwo, branża jaka jest dookoła nas

Zastanawiasz się nad wyborem ogrodzenia? Rozważasz który materiał będzie odpowiedni?
Drewno, mimo, że ładne co parę lat potrzebuje odnawiania. Jest podatne na szkodliwe działanie promieni słonecznych, deszcz itp a także uszkodzenia czy zadrapania.
ogrodzenie
Wprowadził: Sascha Kohlmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ogrodzenia budowlane mają pokazywać że wejścia nie ma

Wciąż gdy jakiś zakład rozpoczyna budowę, powinno w pierwszej kolejności zatroszczyć się o to, aby nikt obcy nie wszedł na jej teren oraz nie robił sobie krzywdy. Przez to właśnie wokół miejsc budowy ciągle możemy spotkać ogrodzenia budowlane. Czasem są one zrobione z blachy, więc nic za nimi nie widać oraz osoby obce mają szansę się jedynie domyśleć co tam się dzieje, lecz zazwyczaj są one wykonane z siatki, dzięki czemu rzetelnie widać co się za nimi kryje.
ogrodzenia
Wprowadził: LEGI Polska
Treści źródłowe: LEGI Polska

Bezpieczeństwo na placu budowy

Zanim powstanie budynek, wszystkich inwestorów czeka przygotowanie terenu pod wykonanie nowego obiektu. Jak przebiegają prace terenów pod zabudowę, na jakim etapie można rozpocząć takie prace oraz jak chronić teren prac budowlanych? W celu budowa przebiegała szybko i bez zakłóceń, wskazane jest .
ogrodzenie
Wprowadził: Tabal
Treści źródłowe: Tabal

Ogrodzenie powinno ochraniać to co jest za nim

Nie warto nikogo przekonywać, iż ogrodzenie powinno zawsze wypełniać jedną odpowiednią funkcję. Powinno ochraniać to co znajduje się za nim przed niepowołanymi spojrzeniami, ale także i przed nieupoważnionymi wtargnięciami. Co ważne, to także takie ogrodzenie powinno być na tyle wytrzymałe, żeby nie wywróciło się w czasie złej pogody oraz nie wyrządziło nikomu najmniejszej szkody. Przez to właśnie zawsze powinniśmy je dobierać właściwie do naszych wymagań, tak abyśmy byli z niego zadowoleni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.